Dovolená na míru - Canonnier Beachcomber

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Mauricius, Grand Bay (Grand Baie), Severní pobřeží
Název ubytování Le Canonnier
Typ ubytování Standard Room Garden
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 46 070 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Canonnier Beachcomber Golf Resort & Spa **** - Osobně jsme navštívili a poradíme VámCanonnier Beachcomber je oblíbený resort na ostrově Maurícius, který prošel v roce 2018 zdařilou rekonstrukcí. Jedná se o jedno z nejlepších rodinných středisek na ostrově. Hotel disponuje celou řadou dvoupokojových suitů určených právě pro rodiny s dětmi. Resort se nachází na severozápadě Maurícia, na malém poloostrově obklopeném ze tří stran zlatavými plážemi a korálovým útesem.
Autentickou atmosféru hotelu násobí výhledy na třpytící se Indický oceán, svěží tropické zahrady, kaskádovité bazény a řetězce potoků. Místo, na kterém se nachází, svědčí o historické minulosti ostrova. Důkazem jsou zbytky koloniálního opevnění, stará děla a maják. Hotel dále nabízí celou řadu vodních a pozemních aktivit. K relaxaci a uvolnění můžete využít také krásné spa, jehož vstup je unikátní díky umístění v dvousetletém fíkovníku.
Stačí pět minut jízdy a ocitnete se v živé oblasti zálivu Grand Baie, kde naleznete restaurace, bary i obchody. Nedaleko se nachází také nádherné golfové hřiště Mont Choisy, do kterého mají hosté ubytovaní v hotelu Canonnier zvýhodněné vstupné.
 Zájezd Vám připravíme na klíčOdlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Vybírat lze z velkého množství hotelů a různých typů pokoje i formy stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří Emotions s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.
Cestovní kancelář DELUXEA vybírá do své nabídky hotely na základě osobního poznání. Vždy Vám ukážeme fotky a videa z osobních návštěv našich zaměstnanců. S hotelovými řetězci z naší nabídky spolupracujeme již mnoho let. Do většiny hotelů každoročně cestujeme na inspekce. Velkou část naší klientely tvoří opakovaní zákazníci, kteří se do našich hotelů rádi vracejí.Naše doporučeníHotel je vhodný jak pro dvojice, tak pro rodiny s dětmi, kterým nabízí několik bazénů a příjemný dětský klub s celou řadou měnících se aktivit.
Je velice populární pro svatby a svatební cesty pro svoje tři pláže se zlatavým pískem a korálovými útesy. 
Jedinečné umístění v 17ti akrové tropické zahradě s historickými pozůstatky původního opevnění, majáku a děl.
Díky blízkosti zálivu Grand Baie můžete navštívit obchody a restaurace, ideální tedy pro ty, kteří hledají živější atmosféru.
Milovníky golfu potěší blízkost nového a přenádherného 18ti jamkového hřiště Mont Choisy, v němž si mohou zahrát za zvýhodněný poplatek.
V rámci programu all inclusive lze využívat zázemí hotelu Le Mauricia, který je na opačné straně zálivu, a také nedalekého hotelu Victoria.
Hotel nabízí unikátní spa se vstupem ve dvousetletém fíkovníku (procedury za poplatek), ale také celou řadu aktivit jako je tenis, volejbal, minigolf, windsurfing, kajak, vodní lyže či pedalo již v ceně ubytování.Kategorie a vybavení pokojůResort svým návštěvníkům nabízí ubytování v 283 pokojích několika kategorií. Pokoje jsou umístěné ve dvou až třípodlažní hotelové budově a nabízí výhled na moře nebo do zahrady s bazénem. 
K vybavení všech pokojů patří balkón/terasa, wifi připojení, klimatizace, televize, trezor, telefon s IDD, televize, minibar s čajem a kávou zdarma, koupelna se sprchou a toaletou a fén.
Všechny pokoje jsou k dispozici i ve variantě Family, tedy dvě samostatné jednotky propojené uzamykatelnými dveřmi.Pláž a mořeV těsné blízkosti resortu Canonnier Beachcomber se nacházejí krásné pláže se zlatým pískem, které hotel obklopují ze tří stran. Lemují je palmy a tropická zahrada, k dokonalému odpočinku tu slouží lehátka a slunečníky. Pláže omývá tyrkysové moře, na kterém se pohupují lodě. Gastronomie a hotelové restauraceVšechny restaurace v resortu jsou architektonicky navrženy tak, aby byly v souladu s tropickou přírodou a umožňovaly Vám vychutnat si excelentní jídla všech možných chutí.
Frangipanier je hlavní hotelová restaurace usazená mezi palmami v nádherném otevřeném prostoru s vyhlídkou na bazén. Restaurace se specializuje na bufetové a „live“ vaření. Jídlo je připravováno přímo před vašima očima. Děti zde mohou využít speciální koutek.
Restaurace Navigator je umístěna mimo hlavní část resortu v bývalém koloniálním sídle. Sousední bar je obložen dřevem, kamenem a doškami. Na terase restaurace jsou působivé kanóny z 18. století. Terasa je perfektním místem na romantickou večeři s výhledem na okolní ostrůvky. Otevřeno v čase oběda (12:30–14:30) a večeře (19:30–21:30).
Italskou kuchyni servíruje restaurace Serenata. Podávají se tu pouze večeře. Restaurace se nachází v srdci hotelu a je elegantním a zároveň útulným místem k posezení pro maximálně šedesát hostů.
Resort také nabízí občerstvení ve dvou barech. Planteur Bar se širokou terasou je otevřen přes den a večer a kromě nápojů nabízí od 10:00 do 16:00 také sendviče. Navigator Bar je přidružen k stejnojmenné restauraci a nabízí svým návštěvníkům občerstvení až do jedné do rána.
V hotelu je možnost příplatku all inclusive, které zahrnuje všechna jídla a nápoje během dne včetně vín a místních alkoholických nápojů. Dále je v ceně piknikový koš na výlety, mini bar, čaj a káva na pokoji, vodní a pozemní sporty a dětský klub.Doprava do hoteluTransfer z letiště do hotelu Canonnier Beachcomber trvá 1hod 30min až 1hod 40min. Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.