Heritage Awali Golf & Spa Resort

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Mauricius, Bel Ombre
Název ubytování Heritage Awali Golf & Spa Resort
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 70 220 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Luxusní pětihvězdičkový all inclusive resort Heritage Awali Golf & Spa Resort na jihozápadním pobřeží ostrova Mauricius nabízí svým hostům ubytování ve 159 pokojích různých kategorií a 1 vile, až 10 restaurací v kombinaci se sousedním resortem Heritage Le Telfair Golf & Wellness Resort, nejlepší 18ti jamkové golfové hřiště v Indickém oceánu, spa lázně s bohatou nabídkou procedur, sportovní centrum s posilovnou a cardio zónou, 2 tenisové kurty, širokou nabídku vodních sportů, obchod, půjčovnu aut, Wi-Fi a dětský klub.

Popis stravování

Ubytování v hotelu je nabízeno s all inclusive.

Popis ubytování

ZábavaPro hosty hotelu Heritage Awali Golf & Spa Resort je k dispozici 6 restaurací, 2 bary, další možnosti stravování jsou v sesterském hotelu Heritage Le Telfair Golf & Wellness Resort, spa lázně s širokou nabídkou procedur, bohatá nabídka vodních aktivit jako je windsurfing, šnorchlování, jízda na kajaku, výlety na lodích se skleněným dnem, kitesurfing, potápění, rybaření v oceánu, výlety na katamaránech a rychlostních člunech. Dále jsou k dispozici 2 tenisové kurty, stolní tenis, šipky, lukostřelba, minigolf, hřiště na volejbal, sportovní centrum s posilovnou a cardio zónou či skupinové lekce jógy. Možnost výletů na horských kolech, hodiny golfu a tenisu s trenérem, projížďky na koních a mnoho dalších. Pro milovníky golfu je k dispozici nejlepší 18ti jamkové golfové hřiště v Indickém oceánu Heritage Golf Club.VybaveníAll inclusive resort Heritage Awali Golf & Spa Resort nabízí svým hostům ubytování ve 159 pokojích různých kategorií a 1 vile, 6 tématických restaurací - Savana, hlavní restaurace s mezinárodní kuchyní, italská restaurace Kuzini, plážová restaurace Infinity Blue, restaurace Boma pod otevřeným nebem nabízí africké BBQ, restaurace Amafrooty nabízí snacky a saláty v době obědy a indická restaurace Zafarini, 2 bary, spa lázně, sportovní centrum, dětský klub, Wi-Fi, konferenční sál a nejlepší 18ti jamkové golfové hřiště v Indickém oceánu Heritage Golf Club. V hotelu lze platit kreditními kartami.UbytováníHeritage Awali Golf & Spa Resort má pro své hosty připraveno 159 pokojů různých kategorií, které jsou protkány africkými motivy a 1 jedinečnou vilu. Jako základní typ ubytování nabízíme prostorné pokoje Deluxe Garden View, které jsou vybaveny vlastní terasou či balkónem. Všechny pokoje jsou vybaveny Wi-Fi, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV/SAT, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy.Pro dětiPro nejmenší návštěvníky je k dispozici dětský klub (Timono Kids club), který je určen pro děti ve věku od 3 do 11ti let a hotel zároveň připravuje program pro náctileté ve věku od 12 do 17ti let. Program a vybavení klubu je přizpůsobeno věku dětí. Hotel zároveň poskytuje možnost hlídání dětí do 3 let věku za poplatek.

Popis lokality ubytování

PlážHeritage Awali Golf & Spa Resort se nachází přímo na pláži s bílým pískem.PolohaHotel Heritage Awali Golf & Spa Resort se nachází na jihozápadním pobřeží ostrova Mauricius v nádherné oblasti Domaine de Bel Ombre, přibližně 45 km od mezinárodního letiště a 50 km od hlavního města Port Louis.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.