Hotel Jw Marriott Mauritius Resort

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Mauricius, Le Morne
Ubytování Hotel Jw Marriott Mauritius Resort
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 82 559 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

Výhody nabídky 1hotel se nachází na nejkrásnější pláži ostrova přímo pod horou Le Morne (UNESCO)Výhody nabídky 2perfektní servis - pro každý pokoj je k dispozici diskrétní komorníkVýhody nabídky 3gurmánský zážitek v jedné z pěti restauracíVýhody nabídky 4ideální pro konání svateb nebo svatební cestyStřediskoLe MornePolohaHotel se nachází na jihozápadě ostrova MaurIcius, obklopen chráněnými korálovými útesy a horou Le Morne Brabant, zapsanou na seznamu světového dědictví UNESCO.Transfer z letiště trvá cca. hodinu.PlážBílá písečná pláž, nejhezčí a nejatraktivnější na ostrově. Pobřeží je velmi čisté a na dně se jen ojediněle vyskytne osamocený korál. Pláž má pozvolný vstup do moře a je vhodná i pro rodiny s dětmi. Oblast ostrova, na které se hotel nachází, je ideálním místem pro vodní sporty.V hotelu je 5 restaurací a 2 bary.VybaveníHotel disponuje 2 bazény, kinosálem se 32 sedadly, knihovnou s biliárdem a 3 konferenčními místnostmi. Rodiny s dětmi mohou využít služeb dětského koutku a programy pro starší děti.Spa se 12 suitami, kde si vychutnáte privátní zážitek z masáže.UbytováníResort disponuje 172 vybavenými pokoji a suitami. Standardní vybavení všech kategorií ubytování zahrnuje:
certifikované pohodlné postele a pohovku
stylově zařízenou a vybavenou koupelnu (vana, sprcha, vysoušeč vlasů)
prostornou terasu/balkón
LED TV a DVD přehrávač
Wi-Fi a vysokorychlostní internet, telefon
privátní minibar, lahev vody zdarma
zařízení pro přípravu kávy/čaje
služby komorníka
Junior Suite (65 m²): Junior Suite jsou základní kategorií ubytování a jsou umístěny v přízemí nebo prvním patře s výhledem do zahrady. 
Ocean Junior Suite (65 m²): Ocean Junior Suite jsou umístěny v přízemí nebo v prvním patře s částečným výhledem na moře.
Beachfront Balcony Junior Suite (75 m²): Beachfront Balcony Junior Suite se nachází v prvním patře v blízkosti pláže a skýtá překrásné výhledy na oceán. 
Beachfront Access Junior Suite (75 m²): Beachfront Access Junior Suite se nachází v přízemí v blízkosti pláže a skýtá překrásné výhledy na oceán.StravaPět restaurací je zážitkem pro všechny gurmány, nabízejí francouzskou a mauricijskou kuchyni, ale i kořeněná indická jídla, aroma jihovýchodní Asie nebo jednoduchost japonské gastronomie.Le Manori Dining room: restaurace s koloniální atmosférou, kde si vychutnáte tradiční mauricijské pokrmy a trochu té francouzské kuchyně. Servírují se zde bufetové snídaně a večeře a la carte.Simply India: kulinářská cesta napříč celou Indií, podávají se zde a la carte večeře.The Boathouse Grill Bar: snídaně a obědy přímo na pláži.Floating Market: zaměřená převážne na asijskou kuchyni, podávají se zde a la carte večeře.Atsuko: zde si můžete vychutnat sushi a asijskou kuchyni. Tato restaurace je jediná za příplatek, ale hosté hotelu mají 25% slevu.Sport a zábavaZ vodních aktivit si můžete vybrat z široké škály nemotorizovaných sportů (kajaky, šlapadla, windsurfing, šnorchlování, výlety lodí s proskleným dnem a jízda na katamaránu). Dále je zde stolní tenis, kulečník, badminton, karambol, plážový volejbal, plážový fotbal, tenis, šachy, šipky, aquagym nebo hry na herní konzoly Playstation.Cena zahrnuje* leteckou dopravu v turistické třídě s přestupem včetně tax a příplatků* privátní transfery v cíli zájezdů* počet noclehů dle smlouvy o zájezdu* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího zařízení* služby česky mluvícího asistenta na místě* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.InformaceCena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.