Hotel Sunrise Attitude

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Mauricius, Afrika, Mauritius
Ubytování Hotel Sunrise Attitude
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 39 290 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Stravování: Snídaně formou bufetu a večeře formou bufetu nebo menu ve 3 restauracích. Možnost dokoupení programu all inclusive. Program all inclusive: snídaně formou bufetu v hlavní restauraci oběd v hlavní bufetové restauraci nebo v Taba-J kiosku večeře formou bufetu nebo ve 2 a la carte restauracích alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby výběr nápojů a snacků v Bulk shop od 08.00-23.00 hod. odpolední čaj od 15.30-18.00 hod v Coral baru místní chuťovky podávané u večerního koktejlu možnost stravování ve všech sesterských hotelech Attitude (nutná rezervace předem) 20% sleva na první masáž (platí od 9.00-14.00 hod.)

Popis ubytování

Poloha:Hotel Sunrise Attitude se nachází na východním pobřeží ostrova, poblíž pláže Belle Mare, která je proslulá kilometry jemného písku a smaragdově modrými vodami laguny omývající východní pobřeží. Bývalý hotel Emeraude Beach Attitude byl kompletně přestavěn a vznikl tak úplně nový hotel oblíbeného řetězce.
Hotel je zasazen v bujné zelené zahradě a nabízí ideální prostředí pro vše, co od Mauriciu očekáváte. Hlavní město Port-Louis je vzdáleno 35 km a městečko Flacq 10 km.V pěším dosahu se dá najít několik obchůdků a místních restaurací. Spojení z mezinárodního letiště - cca hodina jízdy.Ubytování:Dvoulůžkový pokoj couple: koupelna se sprchou, WC, vysoušeč vlasů, klimatizace, telefon, minibar, set na přípravu kávy a čaje, trezor. 31 m2, přízemí nebo 1. patro.
Dvoulůžkový pokoj částečný výhled na moře: 1. nebo 2. patro, částečný výhled a moře.Vybavení a služby hotelu:Hotel Sunrise Attitude byl kompletně zrekonstruován. 153 pokojů ve 4 kategoriích, bufetová restaurace, 2 a la carte restaurace (mauricijská, mezinárodní), kiosek Tabaj-J s typickým maricijským jídlem, 4 bary, plážový servis, 2 bazény, směnárna.
Internet
Zdarma: WiFi v celém areálu a na pokoji.

Wellnes - SPA:
8 masážních kabin Za poplatek: několik druhů masáží,procedury, hammamSport a zábava:Zábava:
Živá hudba, DJ, typické taneční Sega show, místní bazar. Za poplatek lze zajistit lekci vaření přímo v místní rodině.
Sportovní nabídka:
Zdarma: fitness, stolní hry, joga, vybavení na šnorchlován. Za poplatek: pronájem kol, pronájem skútru, golf, potápění, kitesurfing, katamarán.

Popis lokality ubytování

Základní informace o destinaci:Mark Twain uvedl, že nejdříve byl stvořen Mauricius a podle něj pak teprve ráj. A při pohledu na toto místo nemůže snad nikdo nic namítnout. Celoroční sluneční paprsky dopadají na nádherné bílé pláže omývané průzračným tyrkysovým mořem, ze kterého čnějí korálové útesy. Panenská rozmanitá příroda, putování po stopách ptáka dodo i za nejdražší poštovní známkou světa lákají ročně tisíce turistů. Tvář ostrova tvoří především krásné písčité pláže po obvodě a hornatá krajina ve vnitrozemí. Vnitrozemí je protkané řekami, jezery a vodopády, které stékají dolů k moři. Zdejší tropické klima s vyšší vlhkostí vzduchu nepodléhá velkým výkyvům.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.