La Margarita

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Mauricius, Afrika, Mauritius
Název ubytování La Margarita
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 27 590 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Stravování: snídaně, možnost dokoupení polopenzí

Popis ubytování

Poloha:La Margarita Pointe aux Piments je jednoduchý, ale příjemně a pohodlně vybavený hotel nacházející se nedaleko pláže. Toto ubytování je situováno v západní části ostrova, ve vesničce Point aux Piments.
Tento 2 patrový hotel se nachází ve vesničce Point aux Piments na západní straně ostrova. Ideální především pro klinety, kteří chtějí vice poznat a nasát atmosféru ostrova Mauritius. Nebo se nechtějí vázat na velké hotely. Vzdálenosti: letiště - 60km/75 min., pláž - 400m.Ubytování:Vybavení pokoje:
POKOJ TYP SUPERIOR - hotelová budova, klimatizace, denní úklid, TV, trezor, koupelna, WC, vysoušeč vlasů, balkon.Vybavení a služby hotelu:Restaurace a bar, bazén, zahrada, 24 hodinová recepce, čistírna, Wifi, parkoviště.

Popis lokality ubytování

Základní informace o destinaci:Mark Twain uvedl, že nejdříve byl stvořen Mauricius a podle něj pak teprve ráj. A při pohledu na toto místo nemůže snad nikdo nic namítnout. Celoroční sluneční paprsky dopadají na nádherné bílé pláže omývané průzračným tyrkysovým mořem, ze kterého čnějí korálové útesy. Panenská rozmanitá příroda, putování po stopách ptáka dodo i za nejdražší poštovní známkou světa lákají ročně tisíce turistů. Tvář ostrova tvoří především krásné písčité pláže po obvodě a hornatá krajina ve vnitrozemí. Vnitrozemí je protkané řekami, jezery a vodopády, které stékají dolů k moři. Zdejší tropické klima s vyšší vlhkostí vzduchu nepodléhá velkým výkyvům.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.