Light adventure na Mauriciu

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Mauricius
Název ubytování Light adventure na Mauriciu
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem od 50 860 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

UbytováníBelle Mare - Sunrise Attitude ****
Oficiální web: https://hotels-attitude.com/en/sunrise-attitude

V případě obsazenosti tohoto hotelu či vašeho zájmu o vyšší kategorii, jiné pobytové místo apod. vám nabídneme jinou alternativu ubytování!

Popis lokality ubytování

PolohaMauricius není jen o lenošení na plážích. Na své si tu přijdou i milovníci turistiky, pro které jsme připravili tento program. Zájezd se uskutečňuje na individuální bázi, tj. nehrozí žádné zrušení pro nedostatečný počet účastníků. Výlety absolvujete s anglicky mluvícím průvodcem, nicméně česky mluvící delegát je vám k dipozici na Mauriciu nonstop na telefonu. Ubytování jsme zvolili na východě Mauricia, ale v případě zájmu lze výlety zkombinovat s jakýmkoliv jiným hotelem na Mauriciu.

V průběhu pobytu na Mauriciu absolvujete tyto 2 výlety (nebo pro vás máme v záloze mnoho dalších - na elektrokolech, jiné treky a výstupy apod. - kontaktujte nás):

Výstup na horu Le Morne (polodenní výlet pro osoby starší 10 let, cca 7 km)
Na výletě budete objevovat horu Le Morne a její okolí na jihozápadním pobřeží ostrova. S průvodcem budete klidně stoupat do výše a než dosáhnete vrcholu, čeká vás jeden z nejkrásnějších výhledů. Toto místo je natolik spektakulární, že přímo vybízí k meditaci, ke zklidnění mysli a k rozjímání.
Tato oblast je součástí světového dědictví UNESCO na památku boje otroků za svobodu. Hora sloužila v 18. a na počátku 19. století jako úkryt uprchlých otroků - maronů. Chráněni horskými, zalesněnými a téměř nepřístupnými útesy unikali z lodí, když byli odváženi z Afriky, a v jeskyních a na vrcholu Le Morne vytvářeli malé osady. Mauricius byl důležitou zastávkou ve východním obchodě s otroky, byl také znám jako "Maroonova republika" pro velký počet uniklých otroků.

Trek - 7kaskádový vodopád Tamarind (půldenní výlet pro osoby od 8 let, cca 4,5 km)
V centrální části Mauricia na okraji roklin Black River Gorges, cca 8 km od města Curepipe se nachází úchvatná soustava sedmi kaskád na řece Tamarin, kam se vydáte se zkušeným průvodcem. Výlet začíná instruktáží a některými bezpečnostními opatřeními. Než se dostanete k řece Tamarin, projdete se polem cukrové třtiny. Na konci náročné trasy, kdy budete objevovat těchto 7 vodopádů, si budete moci užít koupání v přírodním jezírku na jejich úpatí.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.