Light adventure na Mauriciu

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Mauricius
Název ubytování Light adventure na Mauriciu
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem od 51 760 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

UbytováníVeranda Grand Baie Hotel & Spa ***

Lokace: Hotel je situován na severu ostrova Mauricius, ve středisku Grand Baie, na břehu stejnojmenného zálivu. Grand Baie je turisty oblíbené živé město, známé množstvím obchodů, restaurací, barů a nočních klubů. Hlavní město Port Louis je vzdálené přibližně 20 km, mezinárodní letiště necelých 70 km.
Pláž: Hotel se nachází přímo na malé písčité pláži se stromy, která umožňuje příjemné koupání a provozování některých plážových aktivit a vodních sportů.
Ubytování: V hotelu naleznete celkem 94 pokojů různých typů (Comfort, Superior, Privileg), jež mají plochu 32 až 55 m2, jsou moderně zařízené, s výhledem do zahrady či k bazénu. Některé pokoje jsou vzájemně propojené a tudíž vhodné pro rodinnou dovolenou. K dispozici jsou i dva suity Privileg (65 m2), které jsou postaveny jako malé samostatné domky přímo na pláži. Všechny pokoje mají vlastní balkón či terasu, koupelnu se sprchou (pokoje Privileg mají i vanu), k dalšímu vybavení patří LCD televizor, přímý telefon, minibar, zařízení k přípravě čaje a kávy, pokojový trezor, vysoušeč vlasů. Bezplatné Wi-fi je k dispozici ve všech pokojích i společných prostorách. Dva pokoje jsou uzpůsobené pro tělesně postižené hosty.
Hotelové služby: Pro vaši pohodu jsou v hotelu připraveny dvě restaurace, bar s výhledem do zátoky Grand Baie, dva bazény (v jednom z nich i dětská část - hloubka 60 cm), vířivka, konferenční místnost, obchod se suvenýry, wellness (masáže, salón krásy), posilovna a parkoviště. Dále mají hosté možnost za poplatek si půjčit kolo, nechat si vyprat prádlo, využít zdravotní službu nebo taxi.
Aktivity a zábava: Při svém pobytu v tomto hotelu můžete každodenně provozovat množství různých činností. Bezplatné - šnorchlování, aquagymnastika, windsurfing, jízda na kajaku, na šlapadle a na plachetnici, vyjížďka loďkou s proskleným dnem, stolní tenis, pétanque, tenis (osvětlený kurt), zumba, dětský klub Timomo (pro děti od 3 do 11 let), večerní kulturní programy ad.; za poplatek - vodní lyžování, rybaření v hlubokém moři, potápění, stolní hry, výlet na katamaránu (hosté z pokojů Privileg mají při týdenním pobytu tento výlet zdarma).

Stravování: polopenze - snídaně a večeře formou bufetu (mezinárodní kuchyně včetně vegetariánských pokrmů) jsou podávány v hlavní hotelové restauraci Mon Plaisir. Místní speciality a la carte nabízí plážová restaurace Belle Vue s výhledem na lodě v zálivu. Malé občerstvení je možné v době od 12 do18 h objednat v baru Le Tilambic, kde si však přijdou na své zejména milovníci tropických koktejlů. Od 18 h je vyžadován formální oděv (pánové v kalhotách či elegantních bermudách).

V případě obsazenosti tohoto hotelu či vašeho zájmu o vyšší kategorii, jiné pobytové místo apod. vám nabídneme jinou alternativu ubytování!

Popis lokality ubytování

PolohaMauricius není jen o lenošení na plážích. Na své si tu přijdou i milovníci turistiky, pro které jsme připravili tento program. Zájezd se uskutečňuje na individuální bázi, tj. nehrozí žádné zrušení pro nedostatečný počet účastníků. Výlety absolvujete s anglicky mluvícím průvodcem, nicméně česky mluvící delegát je vám k dipozici na Mauriciu nonstop na telefonu. Ubytování jsme zvolili v jediném živém letovisku na Mauriciu, ale v případě zájmu lze výlety zkombinovat s jakýmkoliv jiným hotelem na Mauriciu.

V průběhu pobytu na Mauriciu absolvujete tyto 2 výlety (netroufáte-li si jet na koni, rádi vám zajistíme výlet v oblasti Chamarel jen na kolech):

Cestou otroků (polodenní výlet pro osoby starší 12 let, doba trvání závisí na jejich fyzické zdatnosti)
Na výletě budete objevovat horu Le Morne a její okolí na jihozápadním pobřeží ostrova. S průvodcem budete klidně stoupat do výše a než dosáhnete vrcholu, čeká vás jeden z nejkrásnějších výhledů. Toto místo je natolik spektakulární, že přímo vybízí k meditaci, ke zklidnění mysli a k rozjímání.
Tato oblast je součástí světového dědictví UNESCO na památku boje otroků za svobodu. Hora sloužila v 18. a na počátku 19. století jako úkryt uprchlých otroků - maronů. Chráněni horskými, zalesněnými a téměř nepřístupnými útesy unikali z lodí, když byli odváženi z Afriky, a v jeskyních a na vrcholu Le Morne vytvářeli malé osady. Mauricius byl důležitou zastávkou ve východním obchodě s otroky, byl také znám jako "Maroonova republika" pro velký počet uniklých otroků.

Mauricius ze sedla (celodenní výlet pro osoby od 13 let/150 cm)
Tento výlet spojuje objevování jižní části ostrova v sedle elektrokola a požitek z jízdy na koni. Bicykl s elektromotorkem přináší komfort a umožňuje každému v klidu obdivovat krásy této cesty. Kolo vás dopraví až k La Vieille Cheminée, malé zemědělské farmě nacházející se v oblasti Chamarel, úžasném regionu na jihozápadě ostrova. Po piknikovém obědě, který se zde podává v blízkosti bazénu, vás čeká dvouhodinové putování na koňském hřbetu, při němž si budete užívat nádherné scenérie zdejšího okolí. Koně jsou původem z jihu Afriky, jsou statní, klidní, ideální pro tento typ jízdy.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.