Osobně jsme navštívili - Preskil Beach Resort

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Mauricius, Blue Bay, Jihovýchodní pobřeží
Název ubytování Preskil Beach Resort Mauritius
Typ ubytování Lagoon Room
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 43 710 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Preskil Beach Resort Mauritius **** - Osobně jsme navštívili a poradíme VámHotel Le Preskil se pyšní skvělou polohou na klidném poloostrově kousíček od vesničky Mahébourg. V roce 2019 prošel kompletní rekonstrukcí a byl znovuotevřen jako zcela nový hotel. Ubytovat se můžete ve stylových chatičkách rozesetých po 3,5 hektarové tropické zahradě.
Díky výhodnému umístění na poloostrově budete doslova obklopeni vodou. Užívejte si dlouhé pláže a působivý výhled na Lví Horu nebo okolní ostrůvky.
Jihovýchod Maurícia je známý nedotčenými přírodními rezervacemi i dobrými podmínkami pro šnorchlování, kousíček od hotelu se nachází vyhlášená podmořská rezervace Blue Bay. Zájezd Vám připravíme na klíčOdlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře Modrý Maurícius s.r.o. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří Emotions s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.
Modrý Maurícius vybírá do své nabídky hotely na základě osobní zkušenosti a dlouholeté spolupráce. Nesnažíme se za každou cenu nabízet to nejlevnější. Námi nabízené hotely vynikají dobrým poměrem kvality a ceny s osobním přístupem hotelových zaměstnanců ke klientům. Netrváme na luxusu, ale dbáme na to, abyste dovolenou strávili v čistém prostředí a se servisem usměvavého a ochotného personálu. Při výběru hotelu u Modrého Maurícia vždy uvidíte naše reálné fotky a videa z osobních návštěv našich zaměstnanců. S hotelovými řetězci z naší nabídky spolupracujeme již mnoho let a do hotelů každoročně jezdíme na inspekce. Velkou část naší klientely tvoří zákazníci, kteří se do našich hotelů rádi a opakovaně vracejí. Navštívili jsme i jednoduché a levné hotely na Mauríciu, ve kterých bychom nechtěli sami trávit dovolenou – proto je nedoporučujeme ani Vám, našim zákazníkům. Vzhledem k dlouhé délce letu a relativně vysoké ceně letenky Vám nedoporučuje vybrat si levný hotel se špatnou stravou.Naše doporučeníK výhodám hotelu Preskil Beach jednoznačně patří krátká cesta (cca 15 minut autobusem nebo autem) z mezinárodního letiště, avšak bez hluku letadel, s kterým se potýkají jiné hotely na jihovýchodě ostrova.
Hotel je z jedné strany chráněn lagunou a z druhé strany jej omývá Indický oceán s bohatým podmořským životem. Jihovýchodní oblast Mauríciu je unikátní také díky své krásné přírodě. Přímo z resortu si budete užívat nádherné výhledy na hornaté pobřeží a legendární Lví horu.
Po důkladné rekonstrukci v roce 2019 se z hotelu stal moderní stylový resort, kde se bude líbit milovníkům současného designu. Gastronomické zážitky obohatí možnost stolování v různých restauracích, kde každá z nich nabízí unikátní atmosféru. Pro páry jsou nejlepší volbou luxusní Junior Suity. Rodinám vřele doporučujeme Family pokoje se dvěma oddělenými ložnicemi. Kategorie a vybavení pokojůPo dni stráveném na slunci Vás uvítají prostorné a vzdušné pokoje naplněné tropickou vůní dovolené. Resort tvoří budovy ve stylu koloniálních domků, které jsou rozprostřeny v tropické zahradě poloostrova. 
Nabídku tvoří celkem 214 pokojů v šesti různých kategoriích. Všechny však bez rozdílu disponují balkonem nebo terasou, klimatizací, TV, WiFi, minibarem, trezorem, fénem, varnou konvicí a surovinami na přípravu čaje a kávy zdarma, ve všech koupelnách je sprchov kout. V pokojích typu Prestige a Junior Suite budete mít k dispozici i kávovar Nespresso a vanu. Dětskou postýlku je možné zapůjčit na přání.Pláž a mořeResort se nachází přímo na pláži, jež pokrývá jemný bílý písek, tolik typický pro tropickou dovolenou. Pláž je dlouhá asi 750 metrů. Omývá ji Indický oceán, bohatý na pestrý podmořský život.Gastronomie a hotelové restauraceLabužnické zážitky jsou základním předpokladem úspěšné dovolené. Vybírat si můžete ze tří restaurací, které nabízejí mezinárodní bufet i menu a la carte. V resortu se nachází i 2 bary, jeden z nich s příjemnou polohou přímo u pláže.
Hlavní hotelová restaurace Rendez-Vous podává pokrmy formou bohatého bufetu. Je postavena tak, aby připomínala neformální trh, kde najdete čerstvé lokální jídlo i kvalitní suroviny z dovozu. Můžete zde ochutnávat místní i světovou kuchyni a pozorovat kuchaře při práci.
Druhá restaurace s názvem 1810 je umístěna přímo na pláži a zaměřuje se na mořské plody a moderně pojaté mauricijské speciality. Můžete sem zajít na oběd (12 - 15 hodin) i na večeři (19 - 22 hodin).
Třetí restaurace s názvem Mosaic Vás vezme na cestu do středomoří a naservíruje Vám široký výběr oblíbených jídel, od italské klasiky až po orientální chutě. Je zde otevřeno od pondělí do soboty vždy od 19 do 22 hodin. 
Dobrý drink si můžete dát v hotelovém baru Medley. Čechy jistě potěší, že kromě širokého výběru koktejlů zde mají i 12 různých druhů piv ze všech koutů světa. Milovníci vína budou mít na výběr z 50 pečlivě vybraných druhů.
V rámci polopenze máte v ceně snídani formou bufetu. Večer můžete volit buď z bufetové restaurace nebo si rezervovat místo ve středomořské restauraci Mosaic. Plážovou restauraci lze navštívit za příplatek. Doprava do hoteluTransfer z letiště do hotelu Preskil trvá 15 až 20 min. Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.