Osobně jsme navštívili - Ravenala Attitude

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Mauricius, Pointe Aux Piments (Balaclava), Pointe aux Piments
Název ubytování Ravenala Attitude
Typ ubytování Couple Suite
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 40 090 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Ravenala Attitude **** - Osobně jsme navštívili a poradíme VámNa severozápadním pobřeží ostrova Mauricius najdete svěží palmovou zahradu, rozkládající se mezi oceánem a řeknou. V ní jsou rozprostřeny bílé kononiální domky charakteristické pro hotel Ravenala Attitude. Jedná se o první čtyřhvězičkový hotel na ostrově, kde všechny pokoje mají velkorysé parametry Suit. Prostor je opravdu velkou devízou tohoto resortu. V zahradě se leskne spousta vodních ploch, pro hosty je zde několik opravdu velkých bazénů. Kromě toho je v areálu deset restaurací, písečná pláž rozdělená na zónu pro rodiny a pro dospělé, stylové spa a spousta přírodních cestiček jako stvořených pro procházky v zeleni.  Želví zátoka, ve které je hotel situován, nabízí mnoho možností k relaxaci i k vodním sportům. Zajímavým prvkem je také krátká "řeka" je Citron, která teče podél areálu. Můžete se zde projet na lodičkách nebo zkusit třeba pádlování ve stoje.
Ravenala se pyšní opravdu širokou nabídkou ubytování. Rodinám s dětmi doporučujeme prostorné Family suity se dvěma ložnicemi. Párům se bude líbit v Seafront Executive Suitách, které jsou umístěny v první řadě u pláže a mají krásný výhled na moře. Základní kategorie ubytování, Couple Suite, má krásných 64m2 a z balkonů je výhled na bazén nebo do zelené zahrady. 
Máte-li rádi gastronomii, budete v Ravenale nadšeni. Díky unikátnímu konceptu "kulinářské cesty kolem světa" můžete každý den večeřet jinde. Nabídka restaurací nemá v rámci čtyřhvězičkových hotelů na ostrově konkurenci. Nenechte si ujít především vyhlášenou plovoucí restauraci na řece, kde večer vládne velmi romantická atmosféra.  Zájezd Vám připravíme na klíčOdlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře Modrý Maurícius s.r.o. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří Emotions s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.
Modrý Maurícius vybírá do své nabídky hotely na základě osobní zkušenosti a dlouholeté spolupráce. Nesnažíme se za každou cenu nabízet to nejlevnější. Námi nabízené hotely vynikají dobrým poměrem kvality a ceny s osobním přístupem hotelových zaměstnanců ke klientům. Netrváme na luxusu, ale dbáme na to, abyste dovolenou strávili v čistém prostředí a se servisem usměvavého a ochotného personálu. Při výběru hotelu u Modrého Maurícia vždy uvidíte naše reálné fotky a videa z osobních návštěv našich zaměstnanců. S hotelovými řetězci z naší nabídky spolupracujeme již mnoho let a do hotelů každoročně jezdíme na inspekce. Velkou část naší klientely tvoří zákazníci, kteří se do našich hotelů rádi a opakovaně vracejí. Navštívili jsme i jednoduché a levné hotely na Mauríciu, ve kterých bychom nechtěli sami trávit dovolenou – proto je nedoporučujeme ani Vám, našim zákazníkům. Vzhledem k dlouhé délce letu a relativně vysoké ceně letenky Vám nedoporučuje vybrat si levný hotel se špatnou stravou.Naše doporučeníRekonstruovaný hotel Ravenala Attitude doporučujeme zejména těm, kteří od dovolené očekávají pestrost a rozmanitost služeb. Resort je jako stvořený pro milovníky gastronomických zážitků v 10 restauracích a barech. Nám nejvíce chutnalo sushi v plážovém baru Lime.
Pro páry bychom jednoznačně doporučili moderní suity s lehátky u pláže určené pouze pro dospělé. Rodiny s dětmi naopak mohou využívat rodinné suity s ložnicí a obývacím pokojem na opačné straně areálu. 
Ravenala má také fantastické bazény, které svou rozlohou předčí většinu čtyřhvězdičkových resrtů na ostrově. Pláž je zde písečná a dělí se na klidný úsek pro dospělé a poměrně rušný úsek pro rodiny. Nejvíce se nám zde líbilo při západech slunce. Voda v zátoce je příjemně teplá a čistá. Pokud máte ale zrovna smůlu na počasí a hodně prší, může být voda dočasně kalná. 
Zajímavým prvkem v areálu je sladkovodní říčka "Le Citron." Nemějte obavy o její čistotu, pramení jen kousek od areálu a není do ní vypouštěn žádný odpad. Desítky a stovky kilometrů dlouhé řeky, jako máme u nás, na Mauríciu téměř nejsou. Resort pečlivě používá postřik proti komárům, takže se nemusíte bát žádných nepříjemností.Kategorie a vybavení pokojůCelkem 272 suit je příhodně rozděleno do tří zón – pro dospělé, pro páry a pro rodiny. Všechny byly během rekonstrukce plně zrenovovány a nyní představují rafinované a útulné ubytování, které má nádech typického ostrovního života. Modrošedé tóny, autentické tkaniny, ratanové postele a ozdoby jsou jen příkladem toho, na co se můžete těšit. Nebudou Vám kladeny žádné limity, abyste mohli prožít své exotické sny.
Vybavení pokojů: balkon nebo terasa, telefon s IDD, plazmová TV, wi-fi, minibar a la carte, zařízení na přípravu kávy a čaje, sejf, vysoušeč vlasů, klimatizace a koupelna se sprchou, vanou a oddělenou toaletou.Pláž a mořeRavenala Attitude leží přímo na krásné písečné pláži v oblasti Balaclava. Želví zátoka je obklopená zelení. Užijete si zde klidné koupání i vodní sporty. Můžete lenošit na pláži s bílým pískem, užívat si plážové bary nebo si půjčit loďku a vydat se proti proudu nedaleké říčky Citron.
Laguna má písčité dno, kde jen místy narazíte na kámen. Zvláště část pláže vyhrazená pro rodiny je na koupání výborná. V pravé části laguny před adult only sekcí je trochu více kamenů menší velikosti. Někteří klienti zde zaznamenali přítomnost mořských ježků, které však zaměstnanci hotelu pravidelně ostraňují.
Moře před hotelem je čisté. Pouze v deštivých dnech je voda kalná.Gastronomie a hotelové restauraceRestaurace
V resortu Ravenala Attitude najdete 10 vynikajících restaurací a barů s rozmanitým tematickým zaměřením, kde si každý přijde na své. Jednotlivé restaurace mají vlastní identitu, co se týče dekorace i pokrmů. Svou dovolenou tedy můžete obohatit o výjimečné kulinářské zážitky a každý den ochutnat jinou kuchyni od profesionálních kuchařů, kteří vědí, jak potěšit chuťové pohárky hostů.
Můžete se těšit na gastronomickou cestu kolem světa a à la carte atmosférou. V době obědů je možné si užít přímořské prostředí v lounge baru nebo v plážové restauraci. Lahodné večeře jsou nabízeny v unikátní barové restauraci v industriálním stylu, či v italské, asijské a samozřejmě také tradiční mauricijské restauraci.
Hotel nabízí pro hosty s polopenzí nebo s All Inclusive speciální program „Dine Around“ s kulinářským zážitkem v 7 z 10 restaurací.

Mozaik – Bufetová restaurace je ideálním startovním místem a zároveň skvělou „základnou“ pro kulinářskou cestu. Má k dispozici 250 míst a můžete ji využít na snídaně (7:00 - 10:00) a večeře (18:30 - 22:00).
Madame Ming - À la carte restaurace Madame Ming servíruje pokrmy z Asie v příjemném prostředí s kapacitou 40 osob. Restaurace je otevřená na večeře (19:00 - 22:00, šest dní v týdnu na základě rezervace).
A Tavola! – Vydejte se za italskou atmosférou do restaurace A Tavola! s bufetovým a à la carte menu. Kapacita restaurace je 30 osob a je otevřená na večeře (19:00 - 22:00, šest dní v týdnu na základě rezervace).
Ō – užijte si pocit jemného písku pod nohama a ochutnejte z nabídky obědů i večeří ve formě à la carte menu. K dispozici je 150 míst.
Kot Nou – typická domácí mauricijská kuchyně, která kombinuje mimořádné chutě a jedinečné druhy koření. Celkem 24 míst je k dispozici na večeře (19:00 - 22:00, šest dní v týdnu na základě rezervace).
The Bistrot – trendový industriální nádech restaurace s à la carte menu, která servíruje obědy, jako saláty a hamburgery, a večeře s kvalitními masy , je vhodným místem pro setkávání s kapacitou až 150 osob. The Bistrot je ve čtvrtek restaurací pouze pro dospělé hosty. Otevřeno má od 19:00 do 22:00, šest dnů v týdnu.
Beach BBQ – jedním z oblíbeným zvyků mauricijských rodin je grilování na pláži ve velmi přátelské atmosféře. Užijte si menu (12:00 - 15:00 a 19:00 - 22:00) u plážového baru.
Riviera – plovoucí restaurace pro romantické rande na Rivière Citron nabízí à la carte menu s mořskými plody a masem na grilu. Večeři (19:00 - 22:00) si zde může najednou vychutnat až 24 hostů. Otevřeno šest dní v týdnu na základě rezervace.
Lime – Japonsko najdete také na Mauriciu, a to v tomto plážovém baru se sushi a saláty. Restaurace je přístupná na obědy a večeře pouze pro dospělé, 6 dní v týdnu, na základě rezervace. 
Taba-J – mauricijský koncept rychlého občerstvení s kvalitními pokrmy, které si můžete vzít s sebou nebo si vychutnat v posezení u baru.
Bary
Hotel disponuje také několika bary, které jsou vhodné jak pro relaxaci, tak také pro zábavu a setkávání se s ostatními. V nabídce je nespočet koktejlů a dalších nápojů. K barům patří:
Pool Bar - Otevřený téměř po celý den a vhodný také na obědy či odpolední čaj.
Balcony Bar – Dopřejte si kávu už od brzkého rána nebo si večer poslechněte tóny klavíru.
Ō Beach Lounge – Celodenní plážový bar s možností obědů.
The Bistrot – Bar otevřený od odpoledne až do půlnoci servíruje tapas a je také sportovním barem.
After – Noční klub a bar.
Sky Bar – Bar v konferenčním sálu, otevřený pouze při větších akcích.
 
V době vydávání jídel doporučujeme chodit do restaurace ve slušnějším oděvu. Během dne není povoleno nosit v baru ani v restauraci plavky a plážové oblečení. Na večeři doporučujeme elegantní oděv, šortky nejsou povoleny ani v baru. Doprava do hoteluCesta z letiště trvá cca 60 minut. Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.