Osobně jsme navštívili - Veranda Tamarin Hotel

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Mauricius, Tamarin Bay, Jihozápadní pobřeží
Název ubytování Veranda Tamarin Hotel
Typ ubytování Comfort room
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 38 400 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Veranda Tamarin Hotel *** - Osobně jsme navštívili a poradíme VámTamarin Bay je mýtická zátoka na jihozápadě Mauricia, kde čas plyne pomaleji, a starosti odplouvají na vlnách oceánu. Je lemovaná pláží, u které se nachází resort Veranda Tamarin. To nejlepší místo pro všechny, kdo touží zažít podmanivou přátelskou atmosféru Mauricia a jeho obyvatel a dokonale si odpočinout v obklopení nádherné přírody. Po celkové rekonstrukci se hotel hostům otevřel v listopadu 2019.
Resort nabízí ubytování ve 116 pokojích, moderně a vzdušně vybavených, s tradičními doplňky, které prostorům dodávají originální punc autenticity. Ve všech pokojích je k dispozici WiFi připojení, stejně jako ve společných prostorách.
V Tamarinu se nachází dvě prvotřídní restaurace a 3 bary, kde si budete s radostí vychutnávat lahodné vychlazené koktejly a pozorovat okolní dění. Opravdový relax zažijete i u obou bazénů, z nichž jeden se nachází na terase s báječným výhledem na zátoku a je určený pouze hostům z apartmánů Privilege. Nechybí ani menší osobité lázně a fitness centrum.
Je ideální jak pro rodiny s dětmi, tak pro páry či skupinky přátel.Zájezd Vám připravíme na klíčOdlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře Modrý Maurícius s.r.o. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří Emotions s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.
Modrý Maurícius vybírá do své nabídky hotely na základě osobní zkušenosti a dlouholeté spolupráce. Nesnažíme se za každou cenu nabízet to nejlevnější. Námi nabízené hotely vynikají dobrým poměrem kvality a ceny s osobním přístupem hotelových zaměstnanců ke klientům. Netrváme na luxusu, ale dbáme na to, abyste dovolenou strávili v čistém prostředí a se servisem usměvavého a ochotného personálu. Při výběru hotelu u Modrého Maurícia vždy uvidíte naše reálné fotky a videa z osobních návštěv našich zaměstnanců. S hotelovými řetězci z naší nabídky spolupracujeme již mnoho let a do hotelů každoročně jezdíme na inspekce. Velkou část naší klientely tvoří zákazníci, kteří se do našich hotelů rádi a opakovaně vracejí. Navštívili jsme i jednoduché a levné hotely na Mauríciu, ve kterých bychom nechtěli sami trávit dovolenou – proto je nedoporučujeme ani Vám, našim zákazníkům. Vzhledem k dlouhé délce letu a relativně vysoké ceně letenky Vám nedoporučuje vybrat si levný hotel se špatnou stravou.Kategorie a vybavení pokojůVe všech pokojích se nachází terasa nebo balkon s posezením, klimatizace, trezor, souprava na přípravu kávy a čaje, telefon, minibar, satelitní TV a WiFi. Zároveň zde naleznete plážový kit, který můžete po dobu pobytu volně využívat. Ten obsahuje plážový košík, chladící tašku, podložku a osušky.Pláž a mořeHotel se nachází přimo uprostřed vyhledávané zátoky Tamarin, nedisponuje však soukromou pláží s lehátky ani slunečníky. Nedaleko leží veřejná pláž, kterou můžete využít ke koupání.Gastronomie a hotelové restauraceRestaurace nabízejí převážně mauricijskou kuchyni v moderním zpracování.
Hlavní restaurace Ye!Man je otevřena denně od 7:00 do 10:00 na snídaně a od 19:00 do 22:00 na večeře. Menu dokonale souzní s klidnou atmosférou hotelu a otevřená kuchyně Vám dovolí nahlédnout do tajů mauricijského vaření.
Restaurace a bar Tribu se nachází přímo u bazénu. Na večeři otevírá od 19:00 do 22:00, stejně jako hlavní hotelová restaurace. Menu a la carte Vám nabídne barevnou kuchyni plnou barev, vůní a nových chutí, určenou ke sdílení mezi strávníky, jak je na Mauriciu zvykem.
Bar Crazy Fish je otevřen od 9:00 do 23:00, obědy jsou k dispozici od 12:00 do 16:00. Přináší Vám uvolněnou plážovou atmosféru přímo ke stolu: přes obědy si zde vychutnáte lahodné saláty, lehké obědy a hamburgery, večer zase rozmanité druhy tapas a jazz.
Bar View se nachází na úžasném místě, na střešní terase s báječný výhledem na zátoku Tamarin. Je určen pouze pro dospělé a otevírá od 10:00 do 20:00. V nabídce naleznete skvělé rumy, koktejly či čerstvé ovocné džusy, které si můžete vychutnat na lehátkách či v houpacích sítích.
V resortu je rovněž k dispozici stánek Kas Dal s tradičním mauricijským jídlem ulice neboli „street food,“ kde si rovněž můžete objednávat svačiny a lehké obědy na piknik během dne. Otevírá denně od 10:00 do 18:00.Doprava do hoteluCesta z letiště do hotelu trvá cca 60 minut.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.