The Ravenala Attitude

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Mauricius, Grand Baie
Název ubytování The Ravenala Attitude
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 44 290 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

All Suite hotel The Ravenala Attitude, který se nachází na severozápadním pobřeží ostrova Mauricius nabízí svým hostům ubytování v 272 suitách různých kategorií včetně křídla pouze pro dospělé osoby, 10 tématických restaurací, 7 barů, spa lázně, sportovní centrum s posilovnou, 2 tenisové kurty, 2 bazény, širokou nabídku vodních i pozemních aktivit, dětský klub a klub pro náctileté a konferenční místnosti.

Popis stravování

Ubytování v hotelu je nabízeno s polopenzí. Za příplatek možnost all inclusive.

Popis ubytování

ZábavaPro hosty hotelu The Ravenala Attitude je k dispozici 10 restaurací a 7 barů, spa lázně s širokou nabídkou procedur, 2 bazény, bohatá nabídka vodních sportů jako jsou šlapadla, kajaky, šnorchlování, lodě s proskleným dnem, stand up paddle boarding, windsurfing, šlapadla, aqua gym, vodní lyžování a další. Dále jsou k dispozici 2 tenisové kurty, stolní tenis, petanque, sportovní centrum s posilovnou. Během večerů hraje živá hudba, živá představení a pool party každou sobotu.VybaveníThe Ravenala Attitude má pro své hosty připraveno 272 suit, 10 tématických restaurací - Mozaik, restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, útulná restaurace italská restaurace A Tavola!, asijská restaurace Madame Ming, plážová restaurace Ö, Beach BBQ pro milovníky grilování, japonská restaurace Lime, plovoucí á la carte restaurace Riviera, The Bistrot zaměřená na saláty a burgery, Kot Nou s mauricijskou kuchyní a jedinečné Taba-J nabízející místní street food od 12:00 do 17:00, 7 barů, sportovní centrum s posilovnou, 2 tenisové kurty, plážový servis, stolní tenis, šipky, kurt na plážový volejbal, 2 bazény, nabídku vodních i pozemní sportů, spa lázně s bohatou nabídkou procedur, obchod, wifi, dětský klub, klub pro náctileté a konferenční místnosti. V hotelu lze platit kreditními kartami.UbytováníThe Ravenala Attitude má pro své hosty připraveno 272 suit rozdělených do tří kategorií. Jako základní typ ubytování nabízíme Couple Suite s vlastní terasou či balkonem. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV/SAT, wifi, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy.Pro dětiPro nejmenší návštěvníky ve věku od 3 do 12ti let je k dispozici dětský klub Ayo Le Dodo s bohatou nabídkou každodenních aktivit a interaktivních her, pro náctileté ve věku od 13ti do 17ti let je k dispozici klub Teen Republic. Hotel zároveň poskytuje možnost hlídání dětí do 3 let věku za poplatek.

Popis lokality ubytování

PlážResort má k dispozici pláž s bílým pískem.PolohaThe Ravenala Attitude se nachází na severozápadním pobřeží ostrova Mauricius. Přibližně 60 km od mezinárodního letiště a 15 km od hlavního města Port Louis.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.