Tropical Attitude

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Mauricius, Belle Mare
Název ubytování Tropical Attitude
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 38 820 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Přívětivý boutique hotel Tropical Attitude nacházející se na východním pobřeží ostrova Mauricius nabízí svým hostům 58 pokojů dvou kategorií, 3 tématické restaurace, 2 bary, spa lázně, nabídku vodních i pozemních aktivit. Tropical Attitude je určen pouze pro dospělé osoby.

Popis stravování

Ubytování v hotelu je nabízeno s polopenzí. Za příplatek možnost all inclusive.

Popis ubytování

ZábavaPro hosty hotelu Tropical Attitude jsou k dispozici 3 restaurace a 2 bary, spa lázně, bazén, dvakrát denně výlety lodí na Ile aux Cerfs, šnorchlování, lodě s proskleným dnem, stolní tenis, venkovní posilovna, šipky a petanque. Jednou týdně se pořádá tématický večer.VybaveníHotel Tropical Attitude má pro své hosty připraveno 58 pokojů dvou kategorií, 3 tématické restaurace - Borlamer, hlavní restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, útulná restaurace Kot Nou nabízející večeře v mauricijském stylu 4 dny v týdnu a jedinečné Taba-J nabízející místní street food v odpoledních hodinách, 2 bary, plážový servis, stolní tenis, šipky, venkovní posilovnu, bazén, nabídku vodních i pozemní sportů, spa lázně s bohatou nabídkou procedur, obchod, wifi a autopůjčovna. V hotelu lze platit kreditními kartami.UbytováníTropical Attitude má pro své hosty připraveno 58 pokojů rozdělených do dvou kategorií. Jako základní typ ubytování nabízíme Couple Seafront s vlastní terasou či balkonem. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, wifi, TV/SAT, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy.All inclusiveZa příplatek hotel nabízí program "all in all out", který zahrnuje snídaně, obědy a večeře, vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby. Vybrané nápoje z minibaru.

Popis lokality ubytování

PlážResort má k dispozici malebnou pláž s bílým pískem.PolohaHotel Tropical Attitude se nachází na východním pobřeží ostrova Mauricius, přibližně 50 km od mezinárodního letiště a 45 km od hlavního města Port Louis.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.