Veranda Palmar Beach Resort

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Mauricius, Belle Mare
Název ubytování Veranda Palmar Beach Resort
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 50 950 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

All inclusive tříhvězdičkový hotel Veranda Palmar Beach Resort nacházející se na východním pobřeží ostrova Mauricius nabízí svým hostům 77 pokojů rozdělených do dvou kategorií, 2 restaurace, bar, spa lázně, nabídku vodních i pozemních aktivit a dětský klub.

Popis stravování

Ubytování v hotelu je nabízeno s all inclusive.

Popis ubytování

ZábavaPro hosty hotelu Veranda Palmar Beach Resort jsou k dispozici 2 restaurace, bar, spa lázně, bazén, šnorchlování, lodě s proskleným dnem, aquagym, windsurfing, kajaky, šlapadla, stolní tenis, posilovna, plážový volejbal, šipky a petanque. Jednou týdně se pořádá tématický večer.VybaveníVeranda Palmar Beach má pro své hosty připraveno 77 pokojů dvou kategorií, 2 restaurace - Regatta, hlavní restaurace s místní a mezinárodní kuchyní a útulná á la carte restaurace Horizon, 1 bar, posilovnu, stolní tenis, širokou nabídku vodních i pozemní sportů, spa lázně s bohatou nabídkou procedur, dětský klub, obchod a wifi. V hotelu lze platit kreditními kartami.UbytováníVeranda Palmar Beach má pro své hosty připraveno 77 pokojů rozdělených do dvou kategorií. Jako základní typ ubytování nabízíme Comfort Room s vlastní terasou či balkonem. Všechny pokoje jsou vybaveny wifi, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy.Pro dětiPro nejmenší návštěvníky ve věku od 3 do 11ti let je k dispozici dětský klub Timono & Friends s bohatou nabídkou každodenních aktivit a interaktivních her. Hotel zároveň poskytuje možnost hlídání dětí do 3 let věku za poplatek.

Popis lokality ubytování

PlážResort má k dispozici krásnou pláž s bílým pískem.PolohaHotel Veranda Palmar Beach se nachází východním pobřeží ostrova Mauricius, přibližně 50 km od mezinárodního letiště a 40 km od hlavního města Port Louis.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.