Veranda Paul et Virginie

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Mauricius, Grand Gaube
Název ubytování Veranda Paul et Virginie
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 49 670 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Romantický čtyřhvězdičkový hotel Veranda Paul et Virginie nacházející se v rybářské vesničce Grand Gaube na severním pobřeží ostrova Mauricius nabízí svým hostům 81 pokojů rozdělených do několika kategorií, 2 restaurace, bar, spa lázně, širokou nabídku vodních i pozemních aktivit, konferenční místnost a shuttle bus do turistického centra Grand Baie. Hotel je určen pouze pro dospělé osoby.

Popis stravování

Ubytování v hotelu je nabízeno s polopenzí. Za příplatek možnost all inclusive.

Popis ubytování

ZábavaPro hosty hotelu Veranda Paul et Virginie jsou k dispozici 2 restaurace, bar, spa lázně, 2 bazény, šnorchlování, lodě s proskleným dnem, aquagym, windsurfing, kajaky, šlapadla, tenisový kurt, hřiště na plážový volejbal, posilovna a petanque. Shuttle bus do Grand Baie dvakrát týdně. Jednou týdně se pořádá tématický večer.VybaveníVeranda Paul et Virginie má pro své hosty připraveno 81 pokojů různých kategorií, 2 restaurace - Isle de France, hlavní restaurace s místní a mezinárodní kuchyní a útulná á la carte restaurace Le Saint Géran, bar, dva bazény, posilovnu, tenisový kurt, širokou nabídku vodních i pozemní sportů, spa lázně s bohatou nabídkou procedur, obchod, konferenční místnost a wifi. V hotelu lze platit kreditními kartami.UbytováníVeranda Paul et Virginie má pro své hosty připraveno 81 pokojů rozdělených do několika kategorií. Jako základní typ ubytování nabízíme Comfort Room s vlastní terasou či balkonem. Všechny pokoje jsou vybaveny wifi, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy.

Popis lokality ubytování

PlážResort má k dispozici pláž s bílým pískem.PolohaHotel Veranda Paul et Virginie se nachází v kouzelné rybářské vesničce Grand Gaube na severním pobřeží ostrova Mauricius, přibližně 85 km od mezinárodního letiště a 45 km od hlavního města Port Louis.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.