Veranda Pointe Aux Biches

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Mauricius, Grand Baie
Název ubytování Veranda Pointe Aux Biches
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 45 700 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Hotel Veranda Pointe Aux Biches nacházející se kousek od turistického centra Grand Baie na severovýchodním pobřeží ostrova Mauricius nabízí svým hostům 85 pokojů rozdělených do několika kategorií, samostatné křídlo Sandy Lane určené pro dospělé osoby, 3 restaurace, 2 bary, wellness lounge, širokou nabídku vodních i pozemních aktivit.

Popis stravování

Ubytování v hotelu je nabízeno s polopenzí. Za příplatek možnost all inclusive.

Popis ubytování

ZábavaPro hosty hotelu Veranda Pointe Aux Biches jsou k dispozici 3 restaurace, 2 bary, wellness lounge, 3 bazény, šnorchlování, lodě s proskleným dnem, aqua zumba, vodní polo, kajaky, šlapadla, stand up paddle boarding, šnorchlování, stolní tenis, posilovna, hřiště na plážový volejbal, šipky a petanque. Jednou týdně se pořádá tématický večer. Pětkrát týdně shuttle bus na pláž Trou Aux Biches.VybaveníČtyřhvězdičkový hotel Veranda Pointe Aux Biches má pro své hosty připraveno 85 pokojů různých kategorií, křídlo Sandy Lane určené pouze pro dospělé osoby, 3 restaurace - Senses, hlavní restaurace s místní a mezinárodní kuchyní a útulná restaurace Sun Deck a adults only restaurace Sandy Lane, 2 bary, 3 bazény, posilovnu, stolní tenis, širokou nabídku vodních i pozemní sportů, wellness lounge, dětský klub, obchod a wifi. V hotelu lze platit kreditními kartami.UbytováníVeranda Pointe Aux Biches má pro své hosty připraveno 85 pokojů rozdělených do několika kategorií z toho 30 pokojů v křídle Sandy Lane, které je určené pouze pro dospělé osoby. Jako základní typ ubytování nabízíme Comfort Room s vlastní terasou či balkonem. Všechny pokoje jsou vybaveny wifi, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV/SAT, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy.Pro dětiPro nejmenší návštěvníky ve věku od 3 do 11ti let je k dispozici dětský klub Timono&Friends s bohatou nabídkou každodenních aktivit a interaktivních her. Hotel zároveň poskytuje možnost hlídání dětí do 3 let věku za poplatek.

Popis lokality ubytování

PlážResort má k dispozici pláž s bílým pískem.PolohaHotel Pointe Aux Biches se nachází na severovýchodním pobřeží ostrova Mauricius, přibližně 55 km od mezinárodního letiště a 15 km od hlavního města Port Louis.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.