Zilwa Attitude

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Mauricius, Calodyne
Název ubytování Zilwa Attitude
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 44 290 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Unikátní resort Zilwa Attitude se nachází na severním pobřeží ostrova Mauricius, v oblasti Kalodyne. Hotel nabízí svým hostům ubytování ve 214 pokojích různých kategorií, 7 tématických restaurací, 2 bary, spa lázně bohatou nabídkou procedur, širokou nabídku vodních i pozemních aktivit, posilovnu, tenisový kurt a dětský klub.

Popis stravování

Ubytování v hotelu je nabízeno s polopenzí. Za příplatek možnost all inclusive.

Popis ubytování

ZábavaPro hosty hotelu Zilwa Attitude je k dispozici 7 restaurací a 2 bary, eco friendly spa lázně s širokou nabídkou procedur, 4 bazény, bohatá nabídka vodních sportů jako jsou šlapadla, kajaky, šnorchlování, lodě s proskleným dnem, stand up paddle boarding, wind surfing a další. Dále je k dispozici tenisový kurt, stolní tenis, plážový volejbal, posilovna, petanque a promítání filmů pod otevřeným nebem. Hotel pořádá tématické večery.VybaveníZilwa Attitude má pro své hosty připraveno 214 pokojů různých kategorií, 7 tématických restaurací - Karay, hlavní restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, asijská restaurace Siaw, indická restaurace Tadka, plážová restaurace Lor Disab, Gran Zil BBQ servírující přes oběd speciality z grilu, útulná restaurace Kot Nou nabízející večeře v mauricijském stylu a jedinečné Taba-J nabízející místní street food v odpoledních hodinách, 2 bary, plážový servis, posilovnu, tenisový kurt, stolní tenis, širokou nabídku vodních i pozemní sportů, spa lázně s bohatou nabídkou procedur, dětský klub, obchod, wifi a konferenční místnosti. V hotelu lze platit kreditními kartami.UbytováníZilwa Attitude má pro své hosty připraveno 214 pokojů rozdělených do několika kategorií. Jako základní typ ubytování nabízíme Superior Room s vlastní terasou či balkonem. Všechny pokoje jsou vybaveny wifi, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, TV/SAT, minibarem a setem pro přípravu čaje a kávy.Pro dětiPro děti ve věku do 3 do 12 let je k dispozici zdarma dětský klub Ayo le Dodo, který je otevřen každý den. Za příplatek je možnost i baby sitting ve večerních hodinách.All inclusiveZa příplatek hotel nabízí možnost all inclusive. All-in all-out program zahrnuje snídaně, obědy a večeře, neomezenou konzumaci vybraných nealkoholických a lokálních alkoholický nápojů. Veškeré nápoje a vybrané snacky z minibaru. Piknikový koš v dnech výletů a 20% slevu na jednu "Mauricijskou masáž"

Popis lokality ubytování

PlážResort má k dispozici malebnou pláž s bílým pískem.PolohaHotel Zilwa Attitude se nachází na severním cípu ostrova Mauricius, kousek od rybářské vesničky Grand Gaube, přibližně 80 km od mezinárodního letiště a 30 km od hlavního města Port Louis.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.