Allegro Cozumel

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Mexiko
Název ubytování Allegro Cozumel
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 41 697 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Hotel Allegro Cozumel se nachází v jižní části ostrova Cozumel, cca 18 km od letoviska San Miguel de Cozumel. Letiště v Cancúnu je vzdáleno cca 85 km (nutný transfer trajektem cca 40 minut). Cena nezahrnuje místní pobytovou taxu, jejíž výše je cca 2 USD/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Pláž
U hotelu Allegro Cozumel se nachází písečná pláž San Francisco. Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma.

Vybavení
Recepce, lobby, 4 restaurace (včetně 3 restaurací a'la carte, 2 návštěvy během týdne zdarma, nutná dřívější rezervace), 5 barů (včetně snack baru), diskotéka, sluneční terasy s lehátky a slunečníky, 4 bazény (včetně bazénu se skluzavkami pro děti, v bazénech sladká voda), vířivka, miniklub, dětské hřiště, posilovna, obchod se suvenýry, lékařská služba (za poplatek), prádelna (za poplatek), půjčovna automobilů a skútrů.

Pokoje
Hotel Allegro Cozumel má 305 pokojů různých typů rozmístěných v jednopodlažních budovách. Všechny jsou pohodlné, klimatizované, s koupelnou (sprchový kout, vysoušeč vlasů), satelitní TV, telefonem, trezorem (zdarma), příslušenstvím k přípravě kávy, minibarem (nealkoholické nápoje - doplňovány denně), žehlicím prknem/žehličkou, balkonem nebo terasou (balkónový nábytek). Postýlka pro děti do 2 let - zdarma. Všechny pokoje jsou pro max. 4 osoby, přičemž v pokoji budou pouze 2 postele typu queen size a nebude možné přidat přistýlku.

- Superior pokoje (rozloha cca 29 m²) - výhled do zahrady.

- Pokoje Premium Superior (rozloha cca 29 m²) - výhled na bazén, navíc lekce potápění v bazénu - zdarma.

Strava
All Inclusive: snídaně, obědy, večeře (formou bufetu). Během dne občerstvení v místech určených hotelem, 3 restaurace a’la carte. Neomezené množství nealkoholických a alkoholických nápojů (místní a dovezené) k dispozici od 10:00 do 1:30.

Sport a zábava
Hotel Allegro Cozumel organizuje pestrý animační program pro děti i dospělé. Zdarma: posilovna, tenisové kurty, volejbalové a basketbalové hřiště, stolní tenis, kajaky, šnorchlování, nemotorizované vodní sporty. Ošetření obličeje a těla a masáže v hotelovém wellness - za poplatek. U hotelu se nachází potápěčské centrum (za poplatek).

Internet
Internet Wi-Fi v hotelu - za poplatek (cca 15 USD/den).

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.barcelo.com

Náš názor
Velmi kvalitní hotelový resort patřící známému hotelovému řetězci Barcelo, s malebnou polohou u krásné pláže a uprostřed tropické džungle. Hotelové pokoje renovované v roce 2016 (za ně "+"), různorodé stravování a angažovaný animační tým jsou vizitkami hotelu. Pro nejmladší nová bazénová zóna s pirátskou lodí. Hotel Allegro Cozumel je ideálním místem nejen pro rodinnou dovolenou. 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Popis stravování

All inclusive

Popis ubytování

ProgramDen 1 
Zájezd je organizován s leteckou dopravou z Varšavy. V případě Vašeho zájmu je možné dokoupit letenky na trase Praha - Varšava - Praha nebo Ostrava - Varšava - Ostrava (cena na ověření, nejedná se o navazující let).
Sraz ve Varšavě, u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Přelet do Cancúnu charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner (přímý let). Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu pasové odbavení a setkání s delegátem. Následně transfer a přejezd trajektem do vybraného hotelu.

Den 2 - 6, 7, 14 nebo 15
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, možnost využití fakultativních výletů atd. 

Den 7, 8, 9, 14, 15 nebo16
Vystěhování z hotelu. Transfer na letiště v Cancúnu. Přelet do Varšavy charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner (přímý let).  

Den 8, 9, 10, 15, 16 nebo 17
Přílet do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.CenaZákladní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner nebo jiným širokotrupým letadlem do Cancúnu (přímý let), letištní taxy, plavba trajektem, ubytování ve vybraném hotelu (v závislosti na termínu 6, 7, 8, 13, 14 nebo 15 nocí),  stravování dle popisu vybraného hotelu, transfery: letiště - hotel - letiště, služby polského delegáta, služby zástupce Rainbow během odbavení na letišti ve Varšavě, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: pobytovou taxu (cca 1,5 USD/pokoj/noc), fakultativní výlety a další osobní výdaje. 

Důležité! Přečtěte si aktuální informace Covid-19 a cestování a vstupní podmínky do Mexika!

Název zájezdu v polském jazyce: Meksyk - CozumelVízaCestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu.

Důležité! V Mexiku existují celní omezení týkající se množstevních limitů pro dovoz tabákových výrobků a alkoholu. Dospělá osoba může přivézt ne více než 10 krabiček cigaret, ne více než 25 doutníků nebo 200 g tabáku a max. 3 litry jakéhokoliv alkoholického nápoje.Upozornění k přeletuPřelet:
Komfortní letoun společnosti PLL LOT typu Dreamliner nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. Ve třídě LOT CHARTERS Economy catering zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). V rámci bezplatného servisu klienti obdrží také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídky ze Sky menu jsou na palubě letadla za poplatek. Ve třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytne PLL LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let).SezónnostHlavní turistická sezóna v Mexiku obvykle trvá od 1. listopadu do 31. března.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.