Carnival Horizon - Jamajka, Kajmany, Cozumel (z Miami)

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Název ubytování Carnival Horizon
Typ ubytování Jachta
Druh zájezdu Plavby
Cena za osobu celkem od 13 340 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Nejnovější loď flotily je dovolenkovým palácem zábavy, skvělého jídla a nezapomenutelných zážitků. Nechybí oblíbený aquapark Water Works se spoustou atrakcí, dech beroucí visuté šlapadlo Skyrider či kino IMAX. Výběr jídla je nekonečný a pochutnat si můžete také na typických amerických hamburgerech či specialitách mexické kuchyně.

Vybavení lodě: 2 hlavní restaurace, steak restaurace, sushi bar, italská restaurace, restaurace se specialitami šéfkuchaře, mexická restaurace, mořské speciality, občerstvení samoobslužná restaurace, 17 barů a klubů včetně Havanna baru, Comedy klub, dětský klub, 3 bazény, vířivky, vodní park s tobogány, multifunkční sportovní hřiště, minigolf, SkyRide, fitness centrum, běžecká dráha, Lázeňský areál Cloud 9 Spa a lázeňské procedury, divadlo, 3D kino, IMAX kino, kasino, knihovna, internetová kavárna, umělecká galerie a promenády včetně obchodů.

Ubytování: 1977 kajut, celková kapacita je 3 954 pasažérů. Pro náročné hosty jsou k dispozici kajuty v kategorii Spa a apartmá.


Komunikační jazyk na lodi: angličtina.

Popis dopravy:
Letenky do přístavu vyplutí vám rádi zajistíme na vyžádání.

Popis stravování

Bohatá nabídka jídel mezinárodní kuchyně zahrnuje nabídku v samoobslužném bufetu (teplá a studená jídla, saláty, polévky), jídla v restauracích a-la-carte, pizzu, zmrzlinu a mražené jogurty.

Popis ubytování

Vybavení kajut: koupelna se sprchou a WC, 2 lůžka (v některých kajutách možnost až 2 přistýlek), dostatek úložných prostor, TV, klimatizace, fén, trezor.
Apartmá jsou prostornější a výhodně umístěna.

Program zájezdu

1. den

Miami , Florida (USA) | Připlutí: - | Odplutí: 16:00

2. den

na moři

3. den

Ocho Rios (Jamajka) | Připlutí: 09:00 | Odplutí: 17:00

4. den

Grand Cayman (Kajmanské ostrovy ) | Připlutí: 08:00 | Odplutí: 16:00

5. den

Cozumel (Mexiko) | Připlutí: 10:30 | Odplutí: 18:30

6. den

na moři

7. den

Miami, Florida (USA) | Připlutí: 08:00 | Odplutí: - (Změny trasy vyhrazené.)Tip z okolí
„Hippíky“ v mexickém Yucatánu vystřídali nároční turisté Mexický Yucatán… už to samotné slovo zní tajuplně, evokuje dálky. Tento poloostrov, omývaný na východě Karibikem a na severu vodami Mexického zálivu, obývala část mayské populace, kterou v době největšího rozkvětu tvořilo na 20 milionů lidí. Ty uhnětli bohové z kukuřičné mouky. Tak to alespoň tvrdí posvátná kniha Popol Vuh.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.