Grand Park Royal Luxury Resort

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Mexiko
Název ubytování Grand Park Royal Luxury Resort
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 54 105 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Hotel Grand Park Royal Luxury Resort se nachází v blízkosti trajektového terminálu, cca 5 km od centra San Miguel. V okolí hotelu se nachází obchody, bary a nákupní centrum. Mezinárodní letiště Cancúnu je vzdáleno cca 70 km (nutná plavba trajektem - cca 40 minut). Cena nezahrnuje místní pobytovou taxu, jejíž výše je cca 2 USD/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Pláž
Hotel Grand Park Royal Luxury Resort se nachází u malé pláže (přechod z hlavní hotelové zóny na pláž podzemní chodbou).

Vybavení
Hotel Grand Park Royal Luxury Resort je rozdělen na 2 části oddělené ulicí, z nichž jedna je u oceánu. Celkem v obou částech: recepce, lobby, výtahy, 4 restaurace (včetně a'la carte), 5 barů (včetně snack baru), kavárna/zmrzlinárna, sluneční terasy s lehátky a slunečníky, 3 bazény (včetně 2 bazénů typu infinity), vířivka, brouzdaliště se skluzavkami, miniklub, dětské hřiště, hlídání dětí (za poplatek), konferenční místnost, prádelna (za poplatek), půjčovna aut. Hotel poskytuje plážové osušky.

Pokoje
Hotel Grand Park Royal Luxury Resort má 348 pokojů umístěných ve dvou budovách. Všechny pokoje jsou klimatizované. Jsou vybaveny koupelnou (sprcha, vysoušeč vlasů, toaletní potřeby), TV, klimatizací, telefonem, minibarem, trezorem, žehličkou a žehlicím prknem (na vyžádání), balkonem nebo terasou (balkónový nábytek). Dítě do 2 let je zahrnuto do maximální obsazenosti pokoje (dětská postýlka na potvrzení). Pokojová služba (za poplatek).

Pokoje typu Deluxe (o rozloze cca 30 m²) - obvykle výhled na zahradu nebo selvu, pro max. 4 osoby, přičemž je třeba pamatovat, že v pokoji budou maximálně 2 postele typu queen size a nebude možnost přidání přistýlek. Možnost příplatku za pokoje s částečným výhledem na oceán.

Strava
All Inclusive: snídaně, obědy a večeře, občerstvení během dne, místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00 - 23:00) na místech a v časech určených hotelem.

Sport a zábava
Hotel Grand Park Royal Luxury Resort organizuje denní a večerní animace pro děti i dospělé. Zdarma: posilovna, volejbal, aerobik, jóga, nemotorizované vodní sporty. Za poplatek: ošetření obličeje a těla v hotelovém wellness, motorizované vodní sporty.

Internet
Ve veřejných prostorách hotelu Wi-Fi připojení k internetu (možnost poplatku).

Místní kategorie
*****

Webové stránky
https://parkroyal.com.mx/en/park-royal-grand/cozumel

Náš názor
Hotel Grand Park Royal Luxury Resort s velmi dobrou infrastrukturou, zaměřený především na rodiny (pokoje pro 4 osoby, brouzdaliště se skluzavkami a velký bazén v hlavní hotelové zóně, miniklub). Za zmínku stojí také příjemná zóna nacházející se u oceánu - jsou tam 2 bazény typu infinity, vířivka a malá pláž - možnost šnorchlování. 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Popis stravování

All inclusive

Popis ubytování

ProgramDen 1 
Zájezd je organizován s leteckou dopravou z Varšavy. V případě Vašeho zájmu je možné dokoupit letenky na trase Praha - Varšava - Praha nebo Ostrava - Varšava - Ostrava (cena na ověření, nejedná se o navazující let).
Sraz ve Varšavě, u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Přelet do Cancúnu charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner (přímý let). Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu pasové odbavení a setkání s delegátem. Následně transfer a přejezd trajektem do vybraného hotelu.

Den 2 - 6, 7, 14 nebo 15
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, možnost využití fakultativních výletů atd. 

Den 7, 8, 9, 14, 15 nebo16
Vystěhování z hotelu. Transfer na letiště v Cancúnu. Přelet do Varšavy charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner (přímý let).  

Den 8, 9, 10, 15, 16 nebo 17
Přílet do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.CenaZákladní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner nebo jiným širokotrupým letadlem do Cancúnu (přímý let), letištní taxy, plavba trajektem, ubytování ve vybraném hotelu (v závislosti na termínu 6, 7, 8, 13, 14 nebo 15 nocí),  stravování dle popisu vybraného hotelu, transfery: letiště - hotel - letiště, služby polského delegáta, služby zástupce Rainbow během odbavení na letišti ve Varšavě, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: pobytovou taxu (cca 1,5 USD/pokoj/noc), fakultativní výlety a další osobní výdaje. 

Důležité! Přečtěte si aktuální informace Covid-19 a cestování a vstupní podmínky do Mexika!

Název zájezdu v polském jazyce: Meksyk - CozumelVízaCestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu.

Důležité! V Mexiku existují celní omezení týkající se množstevních limitů pro dovoz tabákových výrobků a alkoholu. Dospělá osoba může přivézt ne více než 10 krabiček cigaret, ne více než 25 doutníků nebo 200 g tabáku a max. 3 litry jakéhokoliv alkoholického nápoje.Upozornění k přeletuPřelet:
Komfortní letoun společnosti PLL LOT typu Dreamliner nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. Ve třídě LOT CHARTERS Economy catering zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). V rámci bezplatného servisu klienti obdrží také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídky ze Sky menu jsou na palubě letadla za poplatek. Ve třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytne PLL LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let).SezónnostHlavní turistická sezóna v Mexiku obvykle trvá od 1. listopadu do 31. března.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.