Iberostar Cozumel

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Mexiko
Název ubytování Iberostar Cozumel
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 51 206 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Hotel Iberostar Cozumel se nachází v jižní části ostrova Cozumel, cca 18 km od letoviska San Miguel de Cozumel. Letiště v Cancúnu je vzdáleno cca 85 km (nutná přeprava trajektem cca 40 minut). Cena nezahrnuje místní pobytovou taxu, jejíž výše je cca 2 USD/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Pláž
U hotelu Iberostar Cozumel se nachází písečná pláž San Francisco. Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma.

Vybavení
Recepce, lobby, 5 restaurací, 4 bary (včetně snack baru), tropická zahrada (3,2 ha), sluneční terasy s lehátky a slunečníky, 2 bazény a brouzdaliště (v bazénech sladká voda), dětské hřiště, miniklub (4-12 let), nákupní pasáž, konferenční místnosti, zdravotnické zařízení (za poplatek), prádelna (za poplatek), půjčovna automobilů (za poplatek), bankomat, parkoviště.

Pokoje
Hotel Iberostar Cozumel má 293 pokojů různých typů rozmístěných v hlavní budově a několika přízemních a jednopatrových bungalovech. Všechny jsou klimatizované, s koupelnou (sprchový kout, vysoušeč vlasů), satelitní TV, telefonem, trezorem (zdarma), minibarem (denně doplňovaný nealkoholickými nápoji a vodou), příslušenstvím k přípravě kávy/čaje, žehlicím prknem/žehličkou, balkonem nebo terasou (balkónový nábytek). Postýlka pro děti do 2 let zdarma. Všechny pokoje jsou pro 4 osoby, přičemž v pokoji mohou být maximálně 2 postele typu queen size a nelze umístit přistýlku/postel.
- Standardní pokoje (rozloha cca 25 m²) - výhled do zahrady nebo na okolní zeleň, obvykle nejdále od pláže (možnost příplatku za pokoje umístěné v blízkosti bazénu).
- Standardní pokoje umístěné v blízkosti bazénu (rozloha cca 25 m²) - výhled do zahrady nebo na okolní zeleň, blíže k pláži.
- Rodinné pokoje (rozloha cca 51 m²) - min. pro 4 osoby platících plnou cenu a max. pro 6 osob, ložnice s manželskou postelí a druhý pokoj se 2 lůžky nebo 2 pokoje propojené dveřmi, obvykle 2 koupelny a 2 balkony. V každém pokoji se nachází 2 postele typu queen size a nelze do nich umístit přistýlku/lůžko.

Strava
All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, 1x během pobytu večeře v restauraci a’la carte (nutná rezervace předem), neomezené množství místních alkoholických a nealkoholických nápojů podávaných v místech určených hotelem (10:00-24:00).

Sport a zábava
Hotel Iberostar Cozumel organizuje pestrý animační program pro děti i dospělé. Zdarma: tenisové kurty, basketbal, plážový volejbal, stolní tenis, kajaky, šnorchlování. Wellness centrum zdarma: posilovna, jóga na pláži. Ošetření obličeje a těla a masáže v hotelovém wellness - za poplatek. U hotelu se nachází potápěčské centrum (za poplatek).

Internet
Internet Wi-Fi v hotelu - zdarma

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.iberostar.com

Náš názor
Poloha hotelu na jihu ostrova a vedle Riviera Maya umožňuje amatérům koupání a šnorchlování v teplých těšit se z teplých vod Karibského moře. Přestože hotel není nejnovější, barevné a dobře udržované bungalovy kontrastující s bujnou vegetací vytvářejí jedinečnou atmosféru. Hotel Iberostar Cozumel nabízí svým hostům výborné jídlo, pohodlné pokoje a vždy ochotný personál - všechno to je podepsáno vysokými standardy značky Iberostar. Doporučujeme!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Popis stravování

All inclusive

Popis ubytování

ProgramDen 1 
Zájezd je organizován s leteckou dopravou z Varšavy. V případě Vašeho zájmu je možné dokoupit letenky na trase Praha - Varšava - Praha nebo Ostrava - Varšava - Ostrava (cena na ověření, nejedná se o navazující let).
Sraz ve Varšavě, u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Přelet do Cancúnu charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner (přímý let). Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu pasové odbavení a setkání s delegátem. Následně transfer a přejezd trajektem do vybraného hotelu.

Den 2 - 6, 7, 14 nebo 15
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, možnost využití fakultativních výletů atd. 

Den 7, 8, 9, 14, 15 nebo16
Vystěhování z hotelu. Transfer na letiště v Cancúnu. Přelet do Varšavy charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner (přímý let).  

Den 8, 9, 10, 15, 16 nebo 17
Přílet do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.CenaZákladní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner nebo jiným širokotrupým letadlem do Cancúnu (přímý let), letištní taxy, plavba trajektem, ubytování ve vybraném hotelu (v závislosti na termínu 6, 7, 8, 13, 14 nebo 15 nocí),  stravování dle popisu vybraného hotelu, transfery: letiště - hotel - letiště, služby polského delegáta, služby zástupce Rainbow během odbavení na letišti ve Varšavě, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: pobytovou taxu (cca 1,5 USD/pokoj/noc), fakultativní výlety a další osobní výdaje. 

Důležité! Přečtěte si aktuální informace Covid-19 a cestování a vstupní podmínky do Mexika!

Název zájezdu v polském jazyce: Meksyk - CozumelVízaCestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu.

Důležité! V Mexiku existují celní omezení týkající se množstevních limitů pro dovoz tabákových výrobků a alkoholu. Dospělá osoba může přivézt ne více než 10 krabiček cigaret, ne více než 25 doutníků nebo 200 g tabáku a max. 3 litry jakéhokoliv alkoholického nápoje.Upozornění k přeletuPřelet:
Komfortní letoun společnosti PLL LOT typu Dreamliner nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. Ve třídě LOT CHARTERS Economy catering zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). V rámci bezplatného servisu klienti obdrží také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídky ze Sky menu jsou na palubě letadla za poplatek. Ve třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytne PLL LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let).SezónnostHlavní turistická sezóna v Mexiku obvykle trvá od 1. listopadu do 31. března.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.