Playa Azul Golf Scuba Spa

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Mexiko
Název ubytování Playa Azul Golf Scuba Spa
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 53 219 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Malý hotel Playa Azul Golf Scuba Spa se nachází cca 6 km od letoviska San Miguel de Cozumel. Mezinárodní letiště Cancúnu je vzdáleno cca 75 km (nutná plavba trajektem - cca 40 minut). Cena nezahrnuje místní pobytovou taxu, jejíž výše je cca 2 USD/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Pláž
Hotel Playa Azul Golf Scuba Spa se nachází u malé písečné pláže s kamenitým sestupem do vody.

Vybavení
Recepce, lobby, 3 restaurace, bar, plážový bar, sluneční terasa s lehátky, bazén (sladká voda), obchod se suvenýry, konferenční místnost, lékařská péče (za poplatek), směnárna, prádelna (za poplatek), půjčovna kol a aut, parkoviště (zdarma). Hotel poskytuje plážové osušky (zdarma).

Pokoje
Hotel Playa Azul Golf Scuba Spa nabízí 50 pokojů se základním vybavením. Všechny pokoje jsou klimatizované. Jsou vybaveny koupelnou (vysoušeč vlasů, sprchový kout), satelitní TV, telefonem, trezorem (za poplatek) a balkonem (balkónový nábytek).

Standardní pokoje (o rozloze cca 40 m²) - pro max. 4 osoby, jako přistýlka je malá pohovka.

Strava
Snídaně (formou bufetu). Možnost příplatku za All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00-22:00) podávané na místech určených hotelem.

Sport a zábava
Za poplatek: kulečník, procedury v hotelovém wellness, potápění. Vybavení pro šnorchlování - zdarma. V rámci ubytování v hotelu je možnost zahrát si golf (golfové hřiště se nachází cca 8 minut chůze od hotelu) - v ceně je zahrnuta tzv. green fee, členská karta je za poplatek (cca 34 USD/osoba/den).

Internet
V celém hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
***

Webové stránky
www.playa-azul.com

Náš názor
Komorní základní hotel Playa Azul Golf Scuba Spa doporučujeme spíše pro dovolenou ve dvou nebo se skupinou přátel, než pro rodinnou dovolenou (chybí infrastruktura pro děti). Příjemná bazénová zóna, zdvořilá a ochotná obsluha a prostorné pokoje - to jsou vizitky hotelu. U hotelu se nachází malá pláž. Hotel leží v blízkosti letoviska San Miguel. 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Popis stravování

Snídaně

Popis ubytování

ProgramDen 1 
Zájezd je organizován s leteckou dopravou z Varšavy. V případě Vašeho zájmu je možné dokoupit letenky na trase Praha - Varšava - Praha nebo Ostrava - Varšava - Ostrava (cena na ověření, nejedná se o navazující let).
Sraz ve Varšavě, u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Přelet do Cancúnu charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner (přímý let). Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu pasové odbavení a setkání s delegátem. Následně transfer a přejezd trajektem do vybraného hotelu.

Den 2 - 6, 7, 14 nebo 15
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, možnost využití fakultativních výletů atd. 

Den 7, 8, 9, 14, 15 nebo16
Vystěhování z hotelu. Transfer na letiště v Cancúnu. Přelet do Varšavy charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner (přímý let).  

Den 8, 9, 10, 15, 16 nebo 17
Přílet do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.CenaZákladní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner nebo jiným širokotrupým letadlem do Cancúnu (přímý let), letištní taxy, plavba trajektem, ubytování ve vybraném hotelu (v závislosti na termínu 6, 7, 8, 13, 14 nebo 15 nocí),  stravování dle popisu vybraného hotelu, transfery: letiště - hotel - letiště, služby polského delegáta, služby zástupce Rainbow během odbavení na letišti ve Varšavě, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: pobytovou taxu (cca 1,5 USD/pokoj/noc), fakultativní výlety a další osobní výdaje. 

Důležité! Přečtěte si aktuální informace Covid-19 a cestování a vstupní podmínky do Mexika!

Název zájezdu v polském jazyce: Meksyk - CozumelVízaCestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu.

Důležité! V Mexiku existují celní omezení týkající se množstevních limitů pro dovoz tabákových výrobků a alkoholu. Dospělá osoba může přivézt ne více než 10 krabiček cigaret, ne více než 25 doutníků nebo 200 g tabáku a max. 3 litry jakéhokoliv alkoholického nápoje.Upozornění k přeletuPřelet:
Komfortní letoun společnosti PLL LOT typu Dreamliner nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. Ve třídě LOT CHARTERS Economy catering zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). V rámci bezplatného servisu klienti obdrží také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídky ze Sky menu jsou na palubě letadla za poplatek. Ve třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytne PLL LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let).SezónnostHlavní turistická sezóna v Mexiku obvykle trvá od 1. listopadu do 31. března.



Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.