Playacar Palace

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Mexiko, Maiská Riviera
Název ubytování Playacar Palace
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 73 000 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

All Inclusive

Popis ubytování

PLAYACAR PALACE 5*****Hotel je situován přímo na krásné písečné pláži. Nabízí celkem 208 klimatizovaných, moderně vybavených pokojů (Deluxe Resort View, Superior Deluxe Ocean View, Superior Deluxe Partial Ocean View, Concierge Level – Ocean View, Honeymoon Suite, Governor Suite) s vlastním sociálním zařízením, mini barem, kabelovou televizí, trezorem, telefonem, vysoušečem vlasů a čajovým/kávovým koutkem. Všechny pokoje disponují balkonem či terasou s pěkným výhledem a privátní Jacuzzi. V hotelu jsou 3 restaurace – „Café Del Mar“ hlavní restaurace formou bufetu (snídaně, obědy, večeře), „Terrazza“ a la carte restaurace s nabídkou italských pokrmů, „Mo Mo No Ha Na“ a la carte, s asijskou kuchyní, dále 3 bary (Cielo Bar, Aqua Bar, Luna Lounge) se širokou škálou alkoholických i nealkoholických nápojů. Naleznete zde také venkovní bazén s lehátky a slunečníky, brouzdaliště pro děti, dětské hřiště a klub od 4 do 12 let, solárium, saunu, kadeřnictví, salon krásy, fitness a wellness centrum, lázně s nabídkou masáží a nejrůznějších procedur pod dohledem odborného personálu. Dále disponuje směnárnou, prádelnou, úschovnou zavazadel, obchodem se suvenýry, lékařskou službou, parkovištěm, půjčovnou aut, internetem, business centrem, konferenčními místnostmi a room servisem – 24 hodin denně. Nechybí zde ani zázemí pro sportovní vyžití, jako je golf, tenis, stolní tenis, vodní volejbal, jízda na koni, vodní polo, plážový volejbal či vodní sporty na pláži – potápění, šnorchlování, windsurfing a mnoho dalších. V hotelu se uskutečňují denní i noční animátorské programy s živou hudbou, diskotéky, karaoke, taneční show, kurzy tance, lekce španělštiny, hraní Black Jacku, Texas Holdem pokeru a další programy pro dospělé i děti.

Popis lokality ubytování

Lokalita MAISKÁ RIVIERANazývá se tak 160 km dlouhý úsek východního pobřeží poloostrova Yucatán od Cancúnu na severu po biosférickou rezervaci Sian Ka´an na jihu. Najdeme zde bělostný chladivý písek, tyrkysové moře, druhý nejdelší korálový útes na světě, mayské zříceniny a kvalitní služby. Je zde ta nejširší nabídka zábavy i sportování včetně vodních a tématických parků a přírodních studní cenotů, v nichž je možno se koupat a potápět.Rozšířený popis lokality"Mayská Riviéra"

Nazývá se tak 160 km dlouhý úsek východního pobřeží poloostrova Yucatán od Cancúnu na severu po biosférickou rezervaci Sian Ka´an na jihu. Najdeme zde bělostný chladivý písek, tyrkysové moře, druhý nejdelší korálový útes na světě, mayské zříceniny a kvalitní služby. Je zde ta nejširší nabídka zábavy i sportování včetně vodních a tématických parků a přírodních studní cenotů, v nichž je možno se koupat a potápět.

"Playa del Carmen"

Program zájezdu

Program zájezdu

PROGRAM: 1. DEN Přílet do Cancúnu v odpoledních hodinách (cca 18.00 lokálního času) Přivítání s česky mluvícím průvodcem. Transfer do hotelu na "Riviera Maya". Ubytování. 2.,3.,4., .... DEN (délka pobytu dle Vašeho výběru) Volné dny v programu POLOPENZE s možností využití fakultativních výletů. PŘEDPOSLEDNÍ DEN Volný dopolední program 14:00 - 15:00 transfer na letiště v Cancúnu 20:10 - odlet z Canúnu v 18:50 z Varadera směr Praha. Přílet následující den.Tip z okolí
Mexické letovisko Tulum: Tady je to z pláží jen krok ke „krvavým” památkám V Las Vegas stavějí repliky pyramid, věží a mostů, aby bylo město co nejrozmanitější. Poblíž města Tulum na východě Mexika nic takového nedělají, přímo po bílých píscích karibské pláže se tu totiž procházejí leguáni, nad nimiž se tyčí stovky let stará kamenná opevnění a z restaurací voní mexické speciality. Tady už nic víc není potřeba.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.