Drei Brüder Höhe - Marienberg

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Německo, Sasko, Marienberg
Název ubytování Drei Brüder Höhe - Marienberg
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 4 290 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
Hotel Drei Brüder Höhe leží cca 3,5 km od centra Marienbergu v Krušných horách (15 km od hranic s ČR, 35 km od Chomutova), hned vedle rozhledny Drei Brüder Höhe (vstupné cca 0,5 Eur/os.) v nadmořské výšce 688 m n. m.Hotel je ideálním výchozím místo pro túry do okolí a oblasti Krušných hor. V blízkosti: zámek Wolkenstein 4 km, štola - ukázkový důl Markuse Röhling (11 km ), zámek Wildeck (19 km),.

VYBAVENÍ
recepce, restaurace, bar, zimní zahrada, terasa, úschova kol, lyžárna, dětské hřiště, bowling, biliár, stolní tenis, výtah, sauna, odpočinková místnost.

Popis stravování

STRAVA All Inclusive light.

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč hotel Drei Brüder Höhe Marienberg:- hotel leží hned vedle rozhlednyUBYTOVÁNÍa) 2 - lůžkové pokoj některé s možností dětské přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, fén, velikost 18 - 22 m2b) 1 - lůžkové pokoj, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, fén, velikost cca 15 m2. Bez příplatku.STRAVAAll Inclusive light.DÍTĚJedno dítě do 6,99 let na přistýlce s All Inclusive light ZDARMA.Dítě zdarma a dětská cena platí v pokoji v doprovodu 2 plně platících osob.KOUPÁNÍzážitkový bazén AQUAMARIEN Freizeitbad (2 km) - vnitřní plavecký bazén, zážitkový bazén a divoká řeka, venkovní vyhřívané bazény. Termální lázně SILBER THERME Warmbad (8 km) - areál s vnitřním a venkovním bazénem a různými atrakcemi (plocha cca 5000 m2) s léčivou termální vodou, odpočinková zóna.POZNÁMKAPobyt začíná nástupem od 14:00 hod a večeří od 18:00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK1 Eur / noc / osoba od 14 letPOBYT SE ZVÍŘETEM10 Eur / zvíře / noc (bez krmení)PARKOVÁNÍzdarma (dle dostupnosti)

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

ALL INCLUSIVE V KRUŠNÝCH HORÁCH (8 dní / 7 nocí, NEDĚLE - NEDĚLE) - 7x ubytování s All Inclusive light- snídaně formou bufetu vč. müsli, teplé jídlo- obědový balíček- káva/čaj a koláč (15:30 - 16:30 hod)- večeře menu o 3 chodech nebo bufet vč. salátového bufetu- od 18:00 do 21:00 hod neomezené množství nealkoholických nápojů, víno (bílé a červené), čepované pivo a vybrané alko nápoje (dle nabídky hotelu)- 1x týdně 1 hod bowling/pokoj (nutné objednat při příjezdu)- informace o regionu a bezplatná turistická mapa (na místě)- fitness (cca od 7:00 - 22:00 hod)- Wi-Fi celém hotelu- parkováníPožadavky na diety nutné dopředu konzultovat s hotelem (za příplatek)

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

ALL INCLUSIVE V KRUŠNÝCH HORÁCH (5 dní / 4 noci, NEDĚLE - ČTVRTEK) - 4x ubytování s All Inclusive light - snídaně formou bufetu vč. müsli, teplé jídlo- obědový balíček- káva/čaj a koláč (15:30 - 16:30 hod)- večeře menu o 3 chodech nebo bufet vč. salátového bufetu- od 18:00 do 21:00 hod neomezené množství nealkoholických nápojů, víno (bílé a červené), čepované pivo a vybrané alko nápoje (dle nabídky hotelu)- 1x týdně 1 hod bowling/pokoj (nutné objednat při příjezdu)- informace o regionu a bezplatná turistická mapa (na místě)- fitness (cca od 7:00 - 22:00 hod)- Wi-Fi celém hotelu- parkováníPožadavky na diety nutné dopředu konzultovat s hotelem (za příplatek)

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

ALL INCLUSIVE V KRUŠNÝCH HORÁCH (4 dny / 3 noci, ČTVRTEK - NEDĚLE) - 3x ubytování s All Inclusive light se slevou 4=3- snídaně formou bufetu vč. müsli, teplé jídlo- obědový balíček- káva/čaj a koláč (15:30 - 16:30 hod)- večeře menu o 3 chodech nebo bufet vč. salátového bufetu- od 18:00 do 21:00 hod neomezené množství nealkoholických nápojů, víno (bílé a červené), čepované pivo a vybrané alko nápoje (dle nabídky hotelu)- 1x týdně 1 hod bowling/pokoj (nutné objednat při příjezdu)- informace o regionu a bezplatná turistická mapa (na místě)- fitness (cca od 7:00 - 22:00 hod)- Wi-Fi celém hotelu- parkováníPožadavky na diety nutné dopředu konzultovat s hotelem (za příplatek)Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.