Legoland se vstupem v ceně

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Německo, Günzburg, Legoland
Název ubytování Legoland
Typ ubytování Zajímavé místo
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem od 1 699 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Popis:Legoland se vstupem v ceně


Jednodenní poznávací zájezd do Německa pro celou rodinu
Vstupenky do Legolandu v ceně zájezdu
Legendární stavebnice a nejoblíbenější tematický park v Evropě
Doprava moderním autobusem
Nástupní místa a časy odjezdů
Zábava pro děti i dospělé
Nezapomenutelné chvíle s rodinou můžete strávit ve světě stavebnice LEGO. Německý LEGOLAND se nachází v malém městečku Günzburg. Během života se s legendární stavebnici LEGO setkal snad každý z nás. Z malých kostiček lze sestavit nový svět plný fantazie a nabízí nikdy nekončící zábavu pro celou rodinu. Tento park patří mezi nejnavštěvovanější a nejvyhledávanější parky v Evropě, nabízí atrakce a horské dráhy určené pro všechny věkové kategorie. Byl slavnostně otevřen v roce 2002. budete se moci projet Lego Expresem, absolvovat Lego autoškolu nebo asistovat při výrobě kostek Lega. Po návštěvě neopakovatelné show v Lego aréně můžete vidět celý areál z 63 metrů vysoké věže a kromě Minilandu, kde uvidíte nejen světové stavby postavené z Lega, zde můžete navštvit desítky dalších interaktivních atrakcí.
Program zájezdu
1. den
Odjezd z ČR v časných ranních hodinách dle nástupního místa.

Příjezd do Legolandu a celodenní pobyt v areálu (cca 9 hodin). Tento areál je rozdělen do 8 jednotlivých tematických parků. 
Najdete zde různorodou zábavu - více než 50 atrakcí, horských drah, vodních skluzavek, koncertů, dílen pro děti a miniaturních replik světově známých památek. 
Celý park je postaven z více než 50 milionů LEGO kostiček. 

V podvečer odjezd zpět do ČR.
Důležité informace o zájezdu
Cena zahrnuje

Vstupné do Legolandu
Doprava autobusem tam a zpět
Pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

Příplatek za nástupní místa viz. níže
Cestovní pojištění

Další informace

Doporučené kapesné je cca 60 €
K uskutečnění zájezdu je min. počet cestujících 40 (pokud nebude tato kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my Vám celou zaplacenou částku za zájezd vrátíme zpět)
Změna programu vyhrazena
Upozornění: hlavní nástupní místo je vždy Praha, vše ostatní mimo pražskou linku jsou svozová místa. Svozové a rozvozové linky mohou být realizovány autobusy Autokarem nebo pronajatými autobusy jiných firem, minibusy, automobily či oficiálními veřejnými linkami jako RegioJet apod. nebo vlaky.
Abychom byli na místě brzy ráno, vychází některé odjezdy (především z východní části ČR/Morava) ještě před půlnocí v předvečer zájezdu. To samé platí i pro cestu zpět, tj. na některá nástupní místa vychází čas návratu až po půlnoci po termínu zájezdu.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.