Malý okruh Německem

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Německo
Název ubytování Malý okruh Německem
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem od 6 949 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

Výhody nabídky 1NOVINKA ROKU 2020Výhody nabídky 2v programu mj. Drážďany, Míšeň, Berlín, Postupim, Magdeburg a LipskoVýhody nabídky 3známá i neznámá místaVýhody nabídky 4pohodový zájezdProgram zájezdu1.den: Odjezd v ranních hodinách z Prahy do Drážďan, sídelního města saských kurfiřtů s nádhernou stavbou Zwingeru, známou galerií, pověstnou Semperovou operou i krásnou pobřežní promenádou či nově postaveným Frauenkirche. Dále pokračujeme do Míšně – města porcelánu. Kouzelné město s dlážděnými uličkami,  hradem Albrechtsburg a na skalnatém kopci postavenou katedrálou. Na náměstí Markt stojí kostel s nejstarší zvonkohrou na světě. Nezapomeme také navštívit Muzeum porcelánu s třemi tisíci exponáty reprezentujícími 300 let výroby. Dále pokračujeme do Berlína. Nocleh. 
2. den: Po snídani absolvujeme okružní jízdu Berlínem - bývalou východní, tak i západní částí města a následně absolvujeme plavbu lodí po Sprévě. Dále možnost návštěvy Reichstagu a dalších zajímavostí, jako jsou blízká Braniborská brána či parky a promenády přilehlé vládní čtvrti, Postupimského náměstí či bulváry v bývalé západní části., Alexanderplatz s televizní věží, noblesní známou třídu Unter den Linden, Humboltdovu universitu, muzeum Pergamonu. Individuální volno. Nocleh. 
3. den: Po snídani odjezd do Postupimi. Možnost individuální prohlídky zámeckého areálu s parkem a fontánami, kde jistě nevynecháme ani rokokové krásy zámku Sanssouci, či zámku Cecilienhof s řadou zajímavých pavilonků, kde byla podepsána Postupimská dohoda. Přejezd do Magdeburku, cestou návštěva vodního díla Elbe-Havel Kanal. Zde budeme obdivovat lodní křižovatku, kde nad řekou Labe plují po novém mostě lodě. Ubytování v Magdeburku. Nocleh.
 
4.den:  Po snídani prohlídka města – prohlédneme dominantu města – Dom, dochované hradby či nezapomenutelnou Zelenou citadelu, poslední dílo Rakušana Friedensreicha Hundertwassera. Dále pokračujeme do Lipska. Během pěší prohlídky si vychutnáme krásu pěkně zrekonstruovaného historického centra s radnicí, starou burzou, či Thomaskirche, kde dlouhou dobu působil Johann Sebastian Bach a kde je i pohřben. V odpoledních hodinách odjezd do ČR.Fakultativněpříplatek za jednolůžkový pokoj 4 290 Kč plavba po Sprévě 390,-KčCena zahrnujedopravu, služby průvodce  3 noclehy v hotelech***se snídaní v Berlíně a v Magdeburgu pojištění dle zák. č. 159/99Sb. Cena nezahrnuje: vstupy cca. 60 EURInformaceMinimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 35 osob.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.