Mnichov a tajemství bavorských hradů

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Německo
Název ubytování Mnichov a tajemství bavorských hradů
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 11 354 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Ubytování
Dvouhvězdičkové/tříhvězdičkové hotely turistické třídy - obvykle se nacházejí na okrajích měst nebo mimo města.

Vybavení
Na místě restaurace a bar.

Pokoje
Dvoulůžkové (možnost přistýlky) s koupelnou, někdy s telefonem a TV.

Strava
Kontinentální snídaně formou bufetu (3) a fakultativně za příplatek u průvodce obědy nebo večeře dle programu (3) - bufet nebo sety podávané ke stolům.

Místní kategorie
**/***

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Popis stravování

Snídaně

Popis ubytování

ProgramBMW automobilové centrum • Olympijský park • Zámek Neuschwanstein „bláznivého“ bavorského krále • Garmish Partenkirchen se slavným skokanským můstkem • vstup na ledovec Zugspitze • jediný dokončený hrad Ludvíka II - Linderhof • Stará Pinakoteka

Den 1
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem na jednotlivých letištích. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Odlet na letiště v Mnichově. Po příjezdu, transfer do hotelu, uložení  zavazadel nebo ubytování (v závislosti na čase příjezdu). Transfer městskou hromadnou dopravou do centra (jízdenky na veřejnou dopravu za poplatek). Návštěva automobilového centra BMW Welt, kde najdete nejnovější modely této značky. Procházka kolem olympijského parku, kde se v roce 1972 konaly olympijské hry. Vchod do olympijské věže, kde uvidíme panorama Mnichova. Procházka ulicemi města. Uvidíme: Staroměstskou radnici, kostel Panny Marie a rezidenci Wittelsbach (královská bavorská rodina). Pro zájemce večeře (za poplatek).

Den 2
Po snídani vystěhování. Transfer autobusem na jih Bavorska. Návštěva zámku Neuschwanstein, postaveného na příkaz „bláznivého“ bavorského krále - Ludvíka II. Bavorského, později zámek posloužil jako inspirace pro Disney do pohádky Šípková Růženka. Procházka na Marienbrucke - most spojující dva břehy Poellatské rokle s výhledem na zámek Neuschwanstein. Návštěva malebného, ​​typicky bavorského města Fussen. Transfer do Garmish Partenkirchen, procházka, návštěva slavného skokanského můstku (pokud to bude možné, podíváme se také do areálu) a přenocování v hotelu v této oblasti. Ve večerních hodinách je v restauraci k dispozici večeře zájemce (za poplatek). (Trasa cca 170 km)

Den 3
Po snídani a vystěhováné z hotelu přejezd do Zugspitze, nejvyššího vrcholu v Německu s výškou 2 962 m. Výstup lanovkou a lanovkou přímo na ledovec Zugspitze do výšky 2 600 m nad mořem. Za jízdy se naskytují fantastické výhledy na alpské vrcholy a celý alpský svět hor kolem Garmisch-Partenkirchenu. Transfer a návštěva jediného dokončeného hradu Ludvíka II - Linderhof. Návrat do Mnichova. Pro dobrovolníky - bavorská večeře (za poplatek). Ubytování a přenocování v hotelu v Mnichově. (Trasa cca 170 km)

Den 4
Po snídani vystěhování z hotelu. Uschováme si zavazadla a městskou dopravou hromadnou se vydáme na další prohlídku města. Náš pobyt v Mnichově ozvláštní malířská galerie - Stará Pinakoteka, s jednou z největších sbírek věhlasných mistrů. Bavorský oběd pro zájemce (za poplatek). Čas na nákupy typických bavorských suvenýrů. Návrat do hotelu, transfer na letiště. Odjezd do Polska.

Komentáře k programu
-  Pořadí realizace bodů programu může být změněno.
-  Průvodce neprovází po muzejních objektech.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu.
Chyby v překladu vyhrazeny.CenaCena zahrnuje: ubytování v hotelech nebo gasthofech, program viz níže (3 noci), 3 x snídaně, průvodce, turistický program viz níže, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Cena nezahrnuje: účast v programu prohlídky (vstupenky na navštívené objekty, služba místního průvodce, Tour Guide System - bezdrátový skupinový tour systém) - cca 140 EUR splatné průvodci (včetně vstupu do Zugspitze), turistické poplatky (navíc cca 9 EUR/osoba - platí se přímo v hotelech), další osobní výdaje. Přibližná cena nákupu 1 večeře/oběda je cca 27 EUR (možnost zakoupení na místě u průvodce), bavorská večeře cca 35 EUR.

Důležité! Přečtěte si aktuální informace Covid-19 a cestování a podmínky vstupu do jednotlivých zemí.

Název zájezdu v polštině: Monachium i tajemnice Bawarskich Zamków
Kód zájezdu: NBM   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.