Rothbacher Hof - Bodenmais

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Německo, Bavorsko, Bodenmais
Název ubytování Rothbacher Hof - Bodenmais
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 4 140 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Hotel Rothbacher Hof s typickou bavorskou pohostinností leží u řeky v obci Bodenmais v oblasti Bavorského lesa (Bayerischer Wald), který je známý jako cyklo a turistický ráj, stejně tak jako lyžařský ráj v okolí Velkého Javora a Silberbergu. Jen asi 25 km od Železné Rudy. V blízkosti hotelu velké dětské hřiště. Autobusová zastávka cca. 400 m (autobusem se dostanete do volnočasového parku Silberberg - lanové centrum, letní bobová dráha, velké dětské hřiště). Cca 750m od hotelu vzdálená je dětská naučná lesní stezka „Ameisenweg“.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
restaurace s typickou bavorskou kuchyní, hotelový bar (není otevřeno každý den), v létě velká pivní zahrádka, nabídka denních a večerních programů (případně za poplatek), dětský koutek. Wellness s finskou saunou, tepidariem, infračervenou kabinou, whirlpoolem, nabídkou masáží a odpočinkovou zónou.Na recepci tipy na pěší i cyklo túry, nabídka vedených túr, uzamykatelná úschovna kol.

Popis stravování

FORMA STRAVY snídaně - bufet. Možnost dokoupení večeří (4-chodové menu - polévka, salátový bufet, hlavní chod, dezertový bufet) za doplatek v CK. Jednou týdně bavorské speciality. Na vyžádání na místě za poplatek možné obědové balíčky.

Popis ubytování

KDE BUDETE SPÁTa) 2 - lůžkové pokoje ROTHBACH, Spr.+WC, SAT/TV, rádio, telefon, fén, trezor, minikuchyňka na přípravu kávy a čaje, balkon (cca 19 m2)b) 2 - lůžkové pokoje SILBERBERG s přistýlkou, Spr.+WC, SAT/TV, rádio, telefon, fén, trezor, minikuchyňka na přípravu kávy a čaje, balkon (cca 24 m2)CELKOVÁ KAPACITA47 pokojů,FORMA STRAVYsnídaně - bufet. Možnost dokoupení večeří (4-chodové menu - polévka, salátový bufet, hlavní chod, dezertový bufet) za doplatek v CK. Jednou týdně bavorské speciality. Na vyžádání na místě za poplatek možné obědové balíčky.POBYT S DĚTMIJedno dítě do 2,99 let bez lůžka a stravy ZDARMA.Dítě zdarma a dětská cena povolena v doprovodu 2 plně platících osob.NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt začíná nástupem od 14:00 do 18:00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno.V případě dokoupení večeří začíná pobyt večeří v den příjezdu.Pobyt končí uvolněním pokoje do 11:00 hod v den odjezdu.Pozdější příjezd po 18:00 hod prosím avizujte před příjezdem na hotel. Předem děkujeme.REKREAČNÍ POPLATEK2,5 Eur/osoba od 16 let /den1,3 Eur/dítě od 6-16 let /denPOBYT SE ZVÍŘETEM9 Eur/den (bez krmení)PARKOVÁNÍparkoviště hlídané kamerovým systémem u hotelu zdarma

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKRAČNÍ POBYT (pobyt do 4 nocí)- ubytování s bufetovou snídaníBONUSY ZDARMA:- Wi-Fi- uvítací přípitek na pokoji- bezplatné využívání sauny (vč. saunových osušek)- parkování- Bonusová karta ActiveCard: přes 80 volnočasových aktivit v okolí zdarma + využití místní veřejné dopravy (bus, vlak) v oblasti tarifu „Bayerwald-Ticket-Tarif“ zdarma. Např. krytý bazén v Bodenmais se saunovou částí, fitnes „Well“ v blízkosti hotelu, muzea, galerie, sklárna, letní bobová dráha, minigolf atd.

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

REKRAČNÍ POBYT (pobyt od 5 nocí)- ubytování s bufetovou snídaníBONUSY ZDARMA:- Wi-Fi- uvítací přípitek na pokoji- bezplatné využívání sauny (vč. saunových osušek)- parkování- Bonusová karta ActiveCard: přes 80 volnočasových aktivit v okolí zdarma + využití místní veřejné dopravy (bus, vlak) v oblasti tarifu „Bayerwald-Ticket-Tarif“ zdarma. Např. krytý bazén v Bodenmais se saunovou částí, fitness „Well“ v blízkosti hotelu, muzea, galerie, sklárna, letní bobová dráha, minigolf atd.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.