Seminaris Hotel Bad Boll - Bad Boll

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Německo, Bádensko-Württembersko, Bad Boll
Ubytování Seminaris Hotel Bad Boll - Bad Boll
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 2 280 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Hotel Seminaris Bad Boll leží na okraji města Bad Boll v bezprostřední blízkosti lázní a lázeňského parku. Centrum města je vzdálené cca. 1,7 km. Lázně Bad Boll jsou známé svými termálními minerálními prameny, sirným pramenem a přírodní rašelinou. Svým umístěním na úpatí pohoří Schwäbische Alb (UNESCO), mezi loukami a lesy, je oblast jako stvořená pro výlety pěšky, na kole nebo na koni. V okolí najdete množství malebných měst, starých zámků, lákadlem je jistě i město automobilového průmyslu Stuttgart. Krásná příroda, čistý vzduch a vyvážené klima jsou pro každou dovolenou ideálními společníky.Vzdálenost do nejbližších měst:Stuttgart - 50 kmUlm - 60 kmAugsburg - 125 kmMnichov - 180 kmNorimberk - 200 km

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Prosklená restaurace Pavillon, elegantní restaurace Ambiente, tradiční restaurace Schwabenstube s kachlovými kamny, bar Intermezzo, letní terasa s pivní zahrádkou, 20 konferenčních místností, wellness s finskou saunou, prohřívacími lavicemi, odpočinkovou místností, bazénem 5 x 10 m, whirlpoolem. V létě možnost slunění na venkovních lehátkách.

Popis stravování

FORMA STRAVY Snídaně

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTE- Hotel v bezprostřední blízkosti termálů Bad Boll!- Pestrá nabídka sportovního vyžití na úpatí pohoří Schwäbische Alb (UNESCO)- Moderní i tradiční gastronomie přímo v hoteluKDE BUDETE SPÁT2 - lůžkové pokoje STANDARD: Spr.+WC, fén, sejf, SAT/TV, Wi-Fi, zčásti s mini kuchyňským koutem (cca 20-25 m2)Přistýlky jsou možné na ověření.CELKOVÁ KAPACITA161 pokojůFORMA STRAVYSnídaněPOBYT S DĚTMIJedno dítě do 6,99 let ZDARMA bez stravy na lůžku rodičů.Děti zdarma a dětská cena platí v doprovodu 2 plně platících osob.MOŽNOST KOUPÁNÍ• Hotelový bazén 5 x 10 m.• Koupaliště Bad Boll: cca. 2,5 km od hotelu. V areálu sportovní bazén, bazén pro neplavce, brouzdaliště, několik hřišť pro míčové hry.• MineralTherme Bad Boll: cca. 250 m od hotelu. Venkovní i vnitřní bazény s minerální vodou, saunová lounge. Více informací naleznete ZDENEPŘEHLÉDNĚTEPobyt začíná nástupem od 15.00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod v den odjezdu. V případě polopenze začíná pobyt večeří v den příjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK0,30 € / denPOBYT SE ZVÍŘETEM15,- € / denPARKOVÁNÍ11,- € / 24 hod.Hotel má k dispozici 125 podzemních stání a 60 venkovních parkovacích míst.

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

SCHWÄBISCHE ALB JAKO NA DLANI (min. 2 noci, nástupní den libovolný)• ubytování s bufetovou snídaníTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.