Seminaris Hotel Leipzig - Lipsko

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Německo, Sasko, Lipsko
Ubytování Seminaris Hotel Leipzig - Lipsko
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 2 100 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA UBYTOVÁNÍ
Seminaris Hotel Leipzig leží klidně na okraji lužního lesa ve vilové čtvrti. Centrum Lipska je vzdálené cca. 5 km a dostanete se tam pohodlně městskou hromadnou dopravou (zastávka S-Bahn je vzdálená asi 300 m od hotelu).Lipsko představuje největší město spolkové země Sasko, dnes patří k nejdůležitějším a nejmodernějším centrům Německa. Leží na soutoku tří řek, řeka Pleisse teče přímo centrem města. Lipsko bývalo centrem knihtisku, právě zde sídlila známá společnost Baedeker, která proslula tvorbou turistických průvodců. Každoročně se zde koná významný knižní veletrh. Na okrajích města se vyrábějí prémiové automobily značek Porsche a BMW. K nejdůležitějším památkám patří Nová a Stará radnice, kostel sv. Tomáše, kde působil J. S. Bach, budova nejvyššího správního soudu, největší "slepé" vlakové nádraží v Evropě, mrakodrap City-Hochhaus, památník Bitvy národů, místní ZOO či zábavní park Belantis.Vzdálenosti do okolních měst:Drážďany cca. 116 kmHalle 40 kmJena 90 kmPraha 250 kmÚstí nad Labem 170 km

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Restaurace, lobby bar, letní terasa, 7 konferenčních místností a salónků, sauna, fitness centrum, vlastní podzemní garáže.

Popis stravování

FORMA STRAVY Snídaně.Možnost zakoupení večeří v CK za poplatek. Pro termín 30.12. - 01.01.2023 není polopenze v hotelu možná.

Popis ubytování

URČITĚ OCENÍTEProč SEMINARIS HOTEL LEIPZIG?• Klidná lokalita v moderní metropoli• Industriální i kulturní památky na dosah• Útulné prostředí a skvělá gastronomieKDE BUDETE SPÁT2 - lůžkové pokoje Standard: sprcha nebo vana + WC, SAT/TV, WLAN, minibar, sejf, fén, 19 m2.Přistýlky možné pouze na ověření.CELKOVÁ KAPACITA200 pokojůFORMA STRAVYSnídaně.Možnost zakoupení večeří v CK za poplatek. Pro termín 30.12. - 01.01.2023 není polopenze v hotelu možná.POBYT S DĚTMIJedno dítě do 6,99 let bez nároku na stravu na lůžku rodičů ZDARMA. Dítě zdarma a dětská cena povolena v doprovodu 2 plně platících osob.NEPŘEHLÉDNĚTEPobyt začíná nástupem od 15:00 hod. v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. V případě dokoupení polopenze začíná pobyt večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11:00 hod. v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK3,- € / osoba / denPOBYT SE ZVÍŘETEM15,- € / noc bez krmeníPARKOVÁNÍ15,- € / 24 hod. Hotel má k dispozici 60 podzemních stání.

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

OBJEVTE KRÁSY LIPSKA (min. 2 noci / nástup libovolný)• ubytování s bufetovou snídaní• Wi-FiTipy na výlet v okolí

Tip z okolí
Lipsko má jednu z největších sítí uzavřených pasáží na světě, v pátek bude jejich noc Prostorné a vzdušné, architektonicky úchvatné, plné obchodů a gastronomických nabídek, to je zhruba 30 pasáží, 20 v historickém městském centru Lipska. Vše nákladně a pečlivě zrekonstruováno na ploše jednoho čtverečního kilometru. Prvního září proběhne 8. pasážová noc v těchto nádherných prostorách.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.