Tropical Islands

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Německo, Tropical Islands
Název ubytování Tropical Islands
Typ ubytování Bez ubytování
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem za 2 190 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Tropical Islands je největší komplex svého druhu v Evropě. Jedná se o umělé tropické letovisko, kde se můžete těšit na palmy, pláže, bary a pohodu v příjemných 26 stupních. Tento výlet nabízíme pouze jako jednodenní.
Poloha a popis 
Aquapark se nachází cca 60 km jižně od Berlína. Cesta autobusem z Prahy trvá cca 4 hodiny. Komplex pojme přes 6600 lidí, otevřeno má nonstop a nabízí návštěvníkům i přenocování ve stanech, chatkách či na lehátku přímo na pláži. Na své si přijdou milovníci tepla a vodních radovánek. Teplota vzduchu se pohybuje kolem 26 st. a voda je ještě o dva stupně teplejší. Najdete zde tropický park s pralesem, písečnými plážemi, lagunou a mořem, vířivkami, vodopády, tobogány a dalšími vodními atrakcemi. Perfektní relaxaci nabízí i Saunový svět. V celém areálu je řada restaurací a barů s výbornou kuchyní, nápoji i zmrzlinou, dále obchody s upomínkovými předměty či letním oblečením. Dokonce se můžete proletět i balonem. Návštěva v Tropical Islands je nezapomenutelným zážitkem a mnozí se sem rádi vracejí.
Informace o programu
Odjezd z Prahy: 
06:30 hod. Praha - Hlavní vlakové nádraží 
07:15 hod. Lovosice - čerpací stanice Benzina na silnici E30 (naproti ulici Barákova) 
07:40 hod. Ústí nad Labem - zastávka MHD Drážní (ulice Žižkova směr z centra) 
Po 10. hodině příjezd do Tropical Islands, volný program. V podvečerních hodinách odjezd z Tropical Islands. Příjezd do Prahy okolo 23. hodiny.
 
Aktuální opatření v souvislosti s Covid-19:
Od 3. dubna byla většina restrikcí ohledě Covidu 19 zrušena. Návštěvníkům je doporučeno, aby nosili roušky v celém vstupním prostoru a v šatnách a dodržovat minimální rozestupy 1,5 metru.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.