Malý okruh Nepálem s vyhlídkovým letem

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Nepál
Název ubytování Malý okruh Nepálem s vyhlídkovým letem
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 79 890 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

UbytováníUbytování je zajištěno v 3* hotelech. Na vyžádání lze ubytování i ve vyšších kategoriích hotelů.

Popis lokality ubytování

PopisIndividuální odlety, tj. zájezd se vždy uskuteční!PolohaDen 1: Kathmandu
Přílet do Kathmandu, zajištěný transfer do hotelu, ubytování. Volný program.

Den 2: Kathmandu-Nagarkot (snídaně)
Seznámení s průvodcem, infoschůzka. Návštěva UNESCO pamětihodností v údolí Kathmandu: chrám Pashupatinath, stupa Bousshanath a náměstí Durbar v Bhaktapur. Poté cesta do horské vesničky Nagarkot, cca 32 km východně od Kathmandu, odkud jsou nádherné výhledy na zasněžené vrcholky Himalájí a údolí Kathmandu. Nocleh.

Den 3: Nagarkot-Pokhara (snídaně)
Brzký budíček, abyste viděli svítání nad Himalájemi. Po snídani jízda na západ do druhého největšího města v Nepálu - Pokhara s ohromujícím výhledem na Annapurnu, trvání cca 7 hodin (200 km). Nocleh.

Den 4-5: Pokhara (snídaně)
Po snídani od 8:30 h začne vaše prohlídka města Pokhara s průvodcem. Navštívíte: jezero Phewa s chrámem Barahi, soutěsku na řece Seti, vodopád Devis, jeskyně Gupteswar a 2 muzea věnovaná jednak známým statečným gurkhským bojovníkům v mnohých válečných konfliktech a jednak životnímu stylu a historii místního lidu. Nocleh.

Den 6: Pokhara-Sarankot-NP Chitwan (snídaně)
Brzký budíček a odjezd na kopec do vesnice Sarankot s výhledem na Annapurnu a další himalájské vrcholy, které bývá řazeno mezi 20 nejlepších výhledů na světě. Návrat do hotelu na snídani a následuje cesta do NP Chitwan. Nocleh.

Den 7: NP Chitwan (snídaně, oběd, večeře)
Brzy ráno káva/čaj, poté vás čekají aktivity jako sloní safari, pozorování ptáků a procházka džunglí. Návrat do resortu na snídani. Následuje pozorování krokodýlů podél břehu řeky Narayani a návrat do resortu na oběd. Po krátkém odpočinku vás průvodce opět vezme na procházku do džungle s pozorovatelnami a jízdou lodí. Po návratu večeře a nocleh.

Den 8: NP Chitwan-Kathmandu (snídaně)
Další možné ranní aktivity v NP Chitwan. Po snídani jízda zpět do Kathmandu (trvá cca 6 hodin). Večer volný čas k procházce městem. Nocleh.

Den 9: Kathmandu (snídaně)
Po snídani v 8:30 h odjezd na prohlídku. Uvidíte další památky UNESCO v údolí Kathmandu - stupu Swoyambhunath = Opičí chrám, náměstí Durbar v Katmandu a v Patanu. Cesta do Patanu zahrnuje také návštěvu tibetského uprchlického tábora a centra řemesel. Nocleh.

Den 10: Kathmandu (snídaně, večeře)
Budíček brzy ráno, průvodce vás vyzvedne v hotelu a odveze na letiště k hodinovému vyhlídkovému letu nad Himalájemi s výhledem na Everest (!) a další vrcholy na tibetských hranicích. Poté volný čas k procházce po městě. Večer vás průvodce vyzvedne k večeři na rozloučenou v typické nepálské restauraci s folklorními zpěvy a tanci.

Den 11: Kathmandu-Dubaj (snídaně)
V dopoledních hodinách check-out z pokoje, volný čas do transferu na letiště. Zajištěný transfer a odlet.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.