Brusel, Amsterdam, Zaanse Schans a park Keukenhof

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Nizozemsko, Amsterdam, Brusel, Amsterdam, Keukenhof
Název ubytování Brusel, Amsterdam, Zaanse Schans a park Keukenhof
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 5 538 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Projedete se lodí po vodních kanálech, ochutnáte místní sýrové a rybí speciality, poznáte krásy Amsterdamu, rozkvetlý park Keukenhof, skanzen Zaanse Schans a jako bonus navštívíte Brusel a jeho památky.

Program zájezdu

1. den, Odjezd z ČR

Odjezd v odpoledních hodinách s nočním tranzitem přes Německo.

2. den, Belgie - Brusel

Příjezd do Bruselu, hlavního města Belgie. V rámci prohlídky města se podíváte do katedrály svatého Michala a svatého Guduly. Projdete se po náměstí Grande-Place s měšťanskými domy ze 17. století, které je zapsáno na seznamu UNESCO. Projdete se přes nejstarší obchodní pasáž v Evropě k nejznámější bruselské sošce Manneken Pis (česky známé jako Čůrající chlapeček). Bude také individuální volno, které můžete věnovat například prohlídce Královského muzea výtvarných umění nebo Technického muzea. Ve večerních hodinách příjezd na hotel.

3. den, Holandsko - Keukenhof, Zaanse Schans, Gouda

Navštívíte skanzen Zaanse Schans s větrnými mlýny a dřevěnými domy ze 17. a 18. století. Proniknete do historie tradičních řemesel - uvidíte výrobu dřeváků a sýrů. Sýry můžete také ochutnat a zakoupit. Kolem poledne se přesunete se do Keukenhofu - největšího květinového parku v Evropě. Má rozlohu 32 ha a nabízí 15 km chodníků kolem květinových záhonů. V případě špatného počasí můžete navštívit 20 interiérových výstav květin. Večer odjezd na hotel. Po cestě proběhne návštěva města Gouda, který se proslavil stejnojmenným sýrem. Proběhne krátká prohlídka historického cestra. 

4. den, Holandsko - Amsterdam

Následně se autobusem přemístíte do hlavního města Amsterdamu, kde uvidíte například historické centrum kolem Náměstí Dam, Královského paláce a Nieuwe Kerk. Projedete se lodí po vodních kanálech, tzv. „grachtech". Ve volném čase můžete navštívit Říšské muzeum, Muzeum Van Gogha nebo vyhlášený květinový trh. Ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR.

5. den, Příjezd do ČR

Příjezd do ČR v dopoledních hodinách.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.