Do Amsterdamu, Zaanse Schans a Delftu za sýrem a památkami

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Nizozemsko, Amsterdam, Volendam,zaanse Schans,Delft
Název ubytování Do Amsterdamu, Zaanse Schans a Delftu za sýrem a památkami
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem od 4 049 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Jestliže jste zvědaví, jak se vyrábí pravý holandský sýr, tradiční dřeváky nebo pivo Heineken, vyrazte s námi na exkurzi! Proplujte Amsterdamem po místních kanálech nebo se projděte skanzenem plným větrných mlýnů.

Program zájezdu

1. den, Odjezd z ČR

V odpoledních hodinách odjezd z ČR, noční transfer přes Německo do Holandska.

2. den, I. část Amsterdamu

Přijedete do Amsterdamu, kde vás čeká pěší prohlídka města s průvodcem. Uvidíte například ulici Damrak, náměstí Dam s královským palácem, ulici Rokin nebo květinový trh, na kterém se prodávají cibulky nejrůznějších druhů tulipánů, amarylisů, narcisů a mnoha jiných květin. Následně si odpočinete při plavbě na lodi po místních kanálech zvaných „grachty“. Samozřejmě si také prohlédnete Čtvrť červených luceren s kostelem Oude Kerk a budete mít individuální volno. Ve večerních hodinách přejedete na hotel.

3. den, Volendam, Delft, Madurodam a Zaanse Schans

Vydáte se do tradiční přímořské rybářské vesničky Volendam, kde se podíváte na ukázku produkce holandských sýrů a tradiční výrobu dřeváků. Poté se autobusem přesunete do skanzenu Zaanse Schans, ve kterém se nachází zachovalé domy ze 17. století a několik typických holandských větrných mlýnů. Nechybí ani ukázka dalších tradičních řemesel. Čeká vás návštěva miniaturního Madurodama - historického jádra města Delft, které je vyhlášené modrou keramikou, tzv. fajáns. Večer návrat na hotel.

4. den, II. část Amsterdamu

V Amsterdamu si prohlédnete náměstí Museumplein, kde se nachází hned tři světohlasná muzea. Budete mít možnost exkurze do pivovaru Heineken. Následuje volnější program. Využít ho můžete k posezení v místních kavárnách nebo nákupům suvenýrů. Podle zájmu můžete individuálně navštívit amsterdamská muzea Vondelpark, Muzeum Vincenta van Gogha, Rijksmuseum (slavná Rembrandtova Noční hlídka) nebo Dům Anny Frankové. Večer návrat do ČR. Do domu Anny Frankové vám doporučujeme rezervaci vstupenek předem na odpolední hodiny.

5. den, Příjezd do ČR

Návrat do ČR v dopoledních hodinách.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.