Romantický Silvestr v Holandsku: Zaanse Schans a Amsterdam + sekt do p

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Nizozemsko, Amsterdam, Silvestr v Amsterdamu
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 2 699 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Prožijte nezapomenutelné silvestrovské chvíle v Holandsku, které budete mít na paměti ještě dlouho! Čeká vás ohromující kouzelný ohňostroj, procházka skanzenem a prohlídka zasněženého Amsterdamu.

Program zájezdu

1. den, Odjezd z ČR

Odjezd z ČR v odpoledních hodinách. 

2. den, Zaanse Schans a Amsterdam

Ráno přijedete do prostorů skanzenu Zaanse Schans, které si prohlédnete. Nachází se tady dřevěné domy typické pro 17. století spolu s větrnými mlýny. Nakouknout můžete i na farmu na výrobu sýrů gouda, který si tu lze zakoupit. Zapomenout nesmíte ani na dva výrobce typických holandských dřeváků.  Až se dostatečně projdete skanzenem, přejedete do Amsterdamu. Pěšky dojdete až na náměstí Dam okolo Oude krke, kde bude následovat osobní volno.  Před odjezdem na hotel nasednete na lodičky a vychutnáte si tak noční atmosféru hlavního města Holandska.

3. den, Silvestrovské oslavy v Amsterdamu

Druhý den opět zasvětíte poznávání dalších koutů Amsterdamu. Navštívíte historické centrum náměstí Dam, kde se nachází Královský palác. Minete i slavné muzeum voskových figurín Madame Tussauds, nakouknete do chrámu Westekirke a zastavíte se u Říšského muzea s parkem. Čas bude i na kávu nebo holanské pivečko u slavného malíře Rembrandta. Amsterdam nabízí ale mnohem více, proto se zastavíte v židovské čtvrti, na bleším trhu a v Čtvrti červených luceren. Večer je vyhrazen vašim oslavám Nového roku i sledování novoročního amsterdamského ohňostroje. Nejpopulárnější místa, kde slavit, jsou China Town u Nieuwmarktu nebo na náměstí Dam před Královským palácem. Oblíbená místa v centru, kde se slaví, jsou rovněž Leidseplein, Museumsplein a Rembrandtsplein. Už od roku 2012 každoročně v období prosince a ledna v Amsterdamu probíhá Slavnost světel (Light Festival). Představuje se tu na tři desítky uměleckých děl od předních světových návrhářů a kreativců. Díla jsou rozmístěna podél dvou hlavních cest a každá z nich má své vlastní téma.

4. den, Příjezd do ČR

Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.