To nejlepší z Amsterdamu 2021

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Nizozemsko, Amsterdam
Název ubytování Amsterdam
Typ ubytování Zajímavé místo
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 1 799 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Popis:To nejlepší z Amsterdamu


3denní poznávací zájezd
Živelný Amsterdam
Ukázka výroby sýrů a dřeváků
skanzen Zaanse Schans
Doprava moderním autobusem s klimatizací
Služby průvodce
Nástupní místa a časy odjezdů


Hříšný a zároveň okouzlující – to je Amsterdam
Amsterdam je živá evropská metropole, která svým kouzlem a bezprostředností oslovuje turisty po celý rok. Je to město úzkých domů a barevných tulipánů, nekonečných kanálů, mostů a propustí, bujarého nočního života, coffee shopů a vnadných žen v uličkách lásky, ale i světoznámých muzeí a pokladnicí holandského umění. Město nabízí nespočet možností, jak si pobyt co nejvíce užít. Po návštěvě brusírny diamantů nastupte na loď, která vás proveze po vodních kanálech (grachtech), ochutnejte vyhlášené sýry a nekonečné množství piv v tradičních místních „café bruine“, ponořte se do labyrintu uliček čtvrti červených luceren nebo se jen tak toulejte tímto kouzelným městem.
Program zájezdu
1.den
Odjezd z ČR ve večerních hodinách podle nástupního místa.
2.den

Ráno příjezd do skanzenu Zaanse Schans – unikátní skanzen s pověstnými holandskými větrnými mlýny, ukázka tradičních řemesel výroby sýrů a dřeváků. Dechberoucí scenérie s vodními kanály a mlýny nenechají žádného fotografa klidným.
Poté přejezd do Amsterdamu. Během prohlídky města se zastavíte třeba u květinového trhu, na kterém si nakoupíte cibulky mnoha druhů tulipánů, ale i jiných květin. Uvidíte nejstarší městský kostel, dojdete na náměstí Dam, kde se nachází Nieuwe Kerk a Královský palác, Muzeum Vincenta Van Gogha nebo Stedelijk Museum s expozicí moderního umění. Mezi zážitky, které si z Amsterdamu můžete odnést, patří mimo jiné i plavba po místních grachtech, které lemují nádherné činžovní domy s bohatou historií. Místo je tak právem na seznamu UNESCO památek.
Večer odjezd zpět do ČR

3.den
Návrat do ČR v odpoledních hodinách podle nástupního místa.
Důležité informace o zájezdu
Cena zahrnuje

Doprava autobusem tam a zpět
Služby průvodce
Pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

Cestovní pojištění
Vstupy do jednotlivých památek
Případný poplatek za nástupní místo

Orientační ceny vstupného:

Amsterdam - muzeum Madame Tussauds 23 € (děti 5–15 let 19 €)
City Canal Cruise 16 € (děti 5–10 let 9 €)
Rijksmuseum 20 € (děti do 18 let zdarma)
Van Gogh Museum 19,00 € (děti do 17 let zdarma)
Anne Frank Museum 9,00 € (děti 0–17 let 5 €, do 9 let zdarma)
Plavba v Amsterdamu 16,00 € (děti do 18 let 12,00 €)

Další informace

Doporučené kapesné je cca 80 €
K uskutečnění zájezdu je min. počet cestujících 40 (pokud nebude tato kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my Vám celou zaplacenou částku za zájezd vrátíme zpět)
Změna programu vyhrazena
Upozornění: hlavní nástupní místo je vždy Praha, vše ostatní mimo pražskou linku jsou svozová místa. Svozové a rozvozové linky mohou být realizovány autobusy Autokarem nebo pronajatými autobusy jiných firem, minibusy, automobily či oficiálními veřejnými linkami jako RegioJet apod. nebo vlaky.Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
Amsterdam se pokouší usměrnit příval turistů. Odklání je od hlavních atrakcí Spousta evropských metropolí dlouhodobě bojuje s turismem. Zatímco některá města, jako třeba Benátky, se k návštěvníkům stavějí poměrně negativně, nizozemský Amsterdam chce přijít s přívětivějším a kreativnějším řešením. Snaží se cestovatele odklonit od hlavních atrakcí a ukázat jim, že krásných a pozoruhodných míst je ve městě víc. Pomoci k tomu mají třeba aplikace pro mobilní telefony, píše Independent.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.