Za chutí sýrů do města Alkmaar, návštěva Amsterdamu a mlýnů v Zaanse s

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Nizozemsko, Amsterdam, Alkmaar
Název ubytování Za chutí sýrů do města Alkmaar, návštěva Amsterdamu a mlýnů
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 3 149 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Zavítejte do země větrných mlýnů, tradičních sýrů, květinových trhů, výborné kávy a chutného piva. Zakuste rušný noční život ve Čtvrti červených luceren a v Alkmaaru se zúčastněte proslulé přehlídky sýrů s místními specialitami.

Program zájezdu

1. den, Odjezd z ČR

Odjezd z ČR v odpoledních hodinách.

2. den, Volendam, Alkmaar a Amsterdam

Začnete prohlídkou malebného rybářského městečka - Volendam, kde budete mít čas na dvouhodinovou prohlídku. Přesunete se do městečka Alkmaar, kde se každý pátek (v měsících duben až září) koná nejpopulárnější akce v Holandsku - proslulý sýrový trh s místními specialitami, které můžete ochutnat nebo si je rovnou koupit. Město si projdete společně s průvodcem. Podle časových možností budete mít příležiitost navštívit Muzeum sýrů. Po návštěvě Alkmaaru se vlakem vrátíte do Amsterdamu, kde vás čeká první část prohlídky holandského hlavního města. Odjezd na hotel.

3. den, Zaanse Schans a Amsterdam

Pojedete do skanzenu Zaanse Schans, kde proběhne prohlídka areálu. Uvidíte dřevěné domy ze 17. století spolu s větrnými mlýny typickými pro Holandsko a dále tu najdete prodejnu s farmou na výrobu sýrů. Následně se přesunete do Amsterdamu na slibovanou druhou část prohlídky města. Tentokrát navštívíte historické centrum s náměstím Dam a Královským palácem. Uvidíte i Národní památník a Muzeum Madame Tussaud. Prohlédnete si chrám Westerkirke, navštívíte květinový trh a Říšské muzeum s parkem. Dle vašeho zájmu se můžete zastavit na kávu nebo holandské pivečko na náměstí slavného malíře Rembrandta. Cestou navštívíte také bleší trh a projdete se po židovské čtvrti směrem k budově Waag. Samozřejmě si užijete projížďku na lodích po vodních kanálech zvaných „grachty”. Nevynecháte ani nejslavnější amsterdamskou atrakci a projdete se kouzelnou Čtvrtí červených luceren. Návrat zpět do ČR.

4. den, Příjezd do ČR

Příjezd do ČR v dopoledních hodinách.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.