Zaanse Schans, Amsterdam a největší kvetoucí park v Evropě Keukenhof

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Nizozemsko, Amsterdam, Zaanse Schans, Amsterdam, Keukenhof
Název ubytování Zaanse Schans, Amsterdam a největší kvetoucí park v Evropě k
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem od 3 085 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Nasajte atmosféru Holandska a zažijte s námi projížďku vodními kanály, ochutnávku tradičních sýrů a procházky po památkách. Navštívíte hlavní město Amsterdam, skanzen Zaanse Schans a rozkvetlý park Keukenhof.

Program zájezdu

1. den, Odjezd z ČR

Odjezd z ČR v odpoledních nebo večerních hodinách.

2. den, Zaanse Schans, Amsterdam

Přijedete do areálu Zaanse Schans, kde se nachází stavby holandských dřevěných domů ze 17. století a několik zachovalých větrných mlýnů. Je tu i malá farma s prodejnou sýrů gouda, výrobna typických holandských dřeváků anebo muzeum hodin, destilace a pekařství. Po prohlídce skanzenu přejedete do Amsterdamu, kde se projdete historickým centrem přes náměstí Dam, na kterém stojí královský palác, až ke Nieuwe Kerk, nejvýznamnějšímu Nizozemskému kostelu. Večer odjezd na hotel.

3. den, Keukenhof, Amsterdam

Začneme prohlídkou Keukenhofu, kde bude prohlídka toho největšího rozkvetlého parku v Evropě. Prohlédnete si přes 4 miliony rozkvetlých tulipánů na ploše s rozlohou 32 hektarů. Zbytek dne se strávíte v Amsterdamu, kde navštívíte historické centrum. Uvidíte například  Národní památník, Muzeum Madame Tussauds a další. Těšit se můžete na návštěvu květinového trhu nebo Říšského muzea s přilehlým parkem. Tady doporučujeme posedět u kávy na Rembrandtově náměstí nebo si prohlédnout zdejší bleší trh. Čeká vás i projížďka na lodi po vodních kanálech a individuálně návštěva slavné Čtvrti červených luceren. Večer odjezd zpátky do ČR.

4. den, Příjezd do ČR

Návrat do ČR v dopoledních hodinách.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.