Zaanse Schans, Amsterdam a největší kvetoucí park v Evropě Keukenhof

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Nizozemsko, Amsterdam, Zaanse Schans, Amsterdam, Keukenhof
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem od 2 969 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Nasajte atmosféru Holandska a zažijte s námi projížďku vodními kanály, ochutnávku tradičních sýrů a procházky po památkách. Navštívíte hlavní město Amsterdam, skanzen Zaanse Schans a rozkvetlý park Keukenhof.

Program zájezdu

1. den, Odjezd z ČR

Odjezd z ČR v odpoledních nebo večerních hodinách.

2. den, Zaanse Schans, Keukenhof

Přijedete do areálu Zaanse Schans, kde se nachází stavby holandských dřevěných domů ze 17. století a několik zachovalých větrných mlýnů. Je tu i malá farma s prodejnou sýrů gouda, výrobna typických holandských dřeváků anebo muzeum hodin, destilace a pekařství. Po prohlídce skanzenu přejedete do Keukenhofu, kde bude přibližně 9 hodinová prohlídka tohoto největšího rozkvetlého parku v Evropě. Prohlédnete si přes 4 miliony rozkvetlých tulipánů na ploše s rozlohou 32 hektarů. Dne 25.4.2020 se koná květinový průvod s alegorickými vozy zvané Květinové korzo, program zájezdu bude upraven. Večer odjezd na hotel.

3. den, Amsterdam

Začneme prohlídkou Amsterdamu. Navštívíte historické centrum, kde uvidíte například Náměstí Dam s Královským palácem, Národní památník, Muzeum Madame Tussauds a další. Těšit se můžete na návštěvu květinového trhu nebo Říšského muzea s přilehlým parkem. Tady doporučujeme posedět u kávy na Rembrandtově náměstí nebo si prohlédnout zdejší bleší trh. Čeká vás i projížďka na lodi po vodních kanálech a individuálně návštěva slavné Čtvrti červených luceren. Večer odjezd zpátky do ČR.

4. den, Příjezd do ČR

Návrat do ČR v dopoledních hodinách.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.