Panama - Nikaragua - Kostarika

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Panama
Název ubytování Panama - Nikaragua - Kostarika
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 77 109 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

Výhody nabídky 1NOVINKA ROKU 2020Výhody nabídky 2Poznejte to nejlepší....Program zájezdu1. den: Odlet z Prahy do Panama City (s přestupem), transfer do hotelu. Ubytování, nocleh.
2. den: Snídaně. Během prohlídky města nevynecháme Staré město, El Amador Causeway či budeme obdivovat moderní výstavbu. Prohlídka Panamského průplavu, možnost pozorování lodí a provozu celého průplavu, muzea průplavu. Odpoledne návštěva muzea Biodiversidad, které navrhl světově proslulý architekt Frank Gehry. Nocleh v Panama City.
3. den: Po snídani návštěva indiánského kmene Embera v Rio Chagres, kde můžeme ocenit životní styl jednoho z domorodých etnik, jeho ruční řemesla a suvenýry. Kromě návštěvy si můžeme vychutnat osvěžující vody vodopádu.
4. den: Po snídani transfer na letiště a odlet do hlavního města Nikaragui - Managua. Krátká prohlídka města a transfer do Leonu. Během prohlídky Leonu nevynecháme katedrálu či muzeum básníka Rubena Daria, které se nachází v krásném koloniálním domě. Ubytování. Nocleh v Leonu.
5. den: Snídaně. Brzy ráno odjezd do Granady. Cestou navštívíme národní park Masaya. Vyrazíme i na vrchol sopky, kde bude možnost pozorovat červenou zářící lávu uvnitř kráteru. Přejezd k návštěvě trhu Masaya, kde místní řemeslníci nabízí předměty - ručně vyráběnou barevnou keramiku či kožené zboží. Odjezd na ubytování. Nocleh.
6. den: Po snídani návštěva koloniálního města Granada, nejstaršího města na kontinentě. Prohlédneme si historickou část města včetně dominantní 500 let staré katedrály La Merced s nádherným výhledem na město či muzeum San Francisco. Na závěr dne prohlídka muzea čokolády, kde uvidíme proces výroby. Možnost výroby vlastní čokolády. Nocleh. 7. den: Po snídani přejedeme do Kostariky, do oblasti národního parku Monteverde. Cesta vede krásnou scenérií jezera Arenal. Uvidíme různé plantáže např. cukrové třtiny, kávy či banánů. Večeře a nocleh v Monte Verde.
8.den: Po snídani následuje návštěva národního parku Monteverde nedaleko městečka Santa Elena, V ceně je vstup na visuté lávky v korunách džungle s panoramatickým výhledem. Rezervace o 10500 hektarech v nadmořské výšce 1200 až 1400 m n. m. nabízí jiný pohled na flóru a faunu a ukazuje velké přírodní bohatství Kostariky. Nocleh. 
9. den: Po snídani transfer do La Fortuny. Odpoledne výlet k sopce Arenal, uvidíme staré lávové pole z předchozích velkých erupcí. Následuje návštěva termálních pramenů v hotelu Baldi s řadou různě teplých až horkých bazénů. Možnost koupání. Odjezd na ubytování. Nocleh.
10. den: Snídaně, transfer na letiště v San Jose, odlet (s přestupy) do Prahy.
11. den: Přílet do Prahy ve večerních hodinách.Fakultativně• přípl. za jednolůžkový pokoj 16 990 KčCena zahrnuje• leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků s přestupem • místní přelet Panama City – Managua včetně tax a příplatků • pozemní dopravu dle programu • služby místního českého / slovenského průvodce • 9 noclehů se snídaní v hotelech ***/**** dle programu • stravování dle programu • vstupy dle programu • pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.Cena nezahrnuje: • spropitné (místní personál, průvodce, řidič) • vstupy mimo program • turistickou taxu cca 13 USD (Nikaragua) • odletovou taxu cca 26 USD (Kostarika).InformaceMinimální počet pro realizaci zájezdu 12 osob.   K rezervaci měsíc před odletem nutno dodat: datum narození, číslo pasu, platnost pasu(od/dp), státní příslušnost, stát trvalého bydliště.  



   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.