Adventní Krakov s koupáním ve vodním parku

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Polsko, Krakow, Wieliczka, vodní park
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 2 289 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Užijte si Vánoce v Polsku, které jsou pro Poláky nejvýznamnějším křesťanským svátkem. Projděte se mezi různorodými stánky, ochutnejte svařené víno a nechte se vtáhnout do vánoční atmosféry!

Program zájezdu

1. den, Odjezd z ČR, Krakov, Wieliczka

Odjezd z ČR v brzkých ranních hodinách. Přijedete do Wieliczky, nejstaršího solného dolu, který je zapsán na seznamu UNESCO. Těšit se tak můžete na prohlídku dolu, jeho chodeb, kaplí a sálů vytesaných v soli.  Poté přejedete autobusem do Krakova, kde následuje prohlídka historického centra města s místním průvodcem. Dostanete volný čas na užití vánočních trhů a možnost vidět krásně vyzdobený a osvětlený Krakov. Odjezd na hotel.

2. den, Vodní park Krakov, návrat do ČR

Z hotelu přejedete do vodního parku Krakov, kde budete trávit čas přibližně do 15. hodiny. Jedná se o jeden z největších vodních parků v Polsku. Najdete v něm různé bazény, umělou řeku, skluzavky - Kongo, Twister, ohnivý Speed Fire a extrémně rychlé Nitro, dále vnitřní tobogán Mamba a pro děti skluzavku Duha. Nechybí ani lezecká stěna, vodní pólo nebo pirátská loď s vodními děly. Poté odjezd zpět do ČR - návrat v odpoledních/večerních hodinách.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.