Za krásami severního Polska

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Polsko
Název ubytování Za krásami severního Polska
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem od 9 499 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

Výhody nabídky 1pohodlná cesta autokarem Výhody nabídky 2města a příroda severu PolskaProgram zájezdu1. den: Ve večerních hodinách odjezd do Polska. 
 
2. den: V dopoledních hodinách příjezd do Varšavy. Prohlídka historického centra Varšavy, kde jistě nevynecháme Staré město, Královskou cestu, Královský zámek či Lazienki. Nocleh. 
 
3. den: Snídaně, odjezd na Gdaňska, cestou zastávka v Toruni - město s gotickou architekturou 13. století, rodiště Mikuláše Koperníka. Odjezd na prohlídku nejvýznamnějšího střediska Řádu německých rytířů v Polsku - gotický hrad Malbork. Nocleh v Gdaňsku. 
 
4. den: Snídaně, prohlídka Gdaňska, který tvoří společně s Gdyní a lázeňským městem Sopoty metropolitní oblast, tzv. Trojměstí. Procházka ulicí Długi Targ s Neptunovou fontánou, návštěva Oliwy s komplexem katedrálních staveb. Dále přejezd a procházka po molu v Sopotech, následně prohlídka Gdyně a přístavu. Nocleh v Gdaňsku.
 
5. den: Snídaně. Návrat do Olsztynu. Cestou zastávka ve Fromborku a Lidzbark Warmiński se středověkou architekturou, dalšími místy spojenými s polským astronomem Mikulášem Koperníkem. Nocleh v Olsztyně.
 
6. den: Po snídani celodenní výlet kolem Mazurských jezer s návštěvou kláštera Święta Lipka, Hitlerova podzemního bunkru (Vlčí doupě), fakultativně plavba po jezerech. Nocleh v Olsztyně.
 
7. den: Po snídani krátká prohlídka Olsztyna. Při zpáteční cestě zastávka ve skanzenu v Olsztynku s lidovou architekturou a tradičními větrnými mlýny. Kolem půlnoci příjezd do Prahy.   
 Fakultativněpříplatek za jednolůžkový pokoj 3990 KčCena zahrnuje• dopravu autokarem, průvodce • 5 noclehů se snídaní v hotelech*** Cena nezahrnuje: vstupyInformaceZměna programu vyhrazena. Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.