Baia Azul

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Portugalsko, Funchal
Název ubytování Baia Azul
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 19 189 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Hotel Baia Azul se nachází v hotelové čtvrti Lido, cca 3 km od centra Funchalu. V blízkosti hotelu (cca 50 - 100 m) se nachází nákupní centrum, bary a restaurace. Zastávka MHD cca 50 m od hotelu Baia Azul, stanoviště taxi cca 30 m. Na letiště cca 25 km.

Pláž
Malá skalnatá pláž se nachází cca 200 m od hotelu Baia Azul.
Cca 250 m od hotelu Baia Azul se nachází u oceánu Ponta Gorda Bathing Complex (oceněn Modrou vlajkou, vstupné cca 5,5 EUR/dospělý, slevy pro děti, lehátka a slunečníky za poplatek cca 5 EUR/komplet. Součástí komplexu je bazén, brouzdaliště, slaná voda v bazénech, přístup k oceánu, šatny. Více informací ZDE.

Vybavení
Recepce, lobby, výtahy, 2 restaurace, bar, sluneční terasa, bazén a brouzdaliště (vyhřívané), lehátka a slunečníky u bazénu, konferenční místnost. Za poplatek: pokojová služba, hlídání dětí, žehlení a praní prádla, parkoviště/garáž. Hotel Baia Azul poskytuje u bazénu osušky (zdarma, výměna za poplatek cca 1 EUR/osuška). Hotel Baia Azaul je přizpůsoben pro tělesně postižené.

Pokoje
Hotel Baia Azul má 215 pokojů různých typů v 11 patrové budově. Všechny pokoje jsou klimatizované, s koupelnou (vysoušečem vlasů), TV-sat, telefonem, minibarem (za poplatek), trezorem (za poplatek cca 13 EUR/týden), s balkonem nebo terasou. Dětská postýlka pro děti do 2 let zdarma, dítě je zahrnuto do maximálního počtu osob v hotelovém pokoji. Hotel Baia Azul má 2 pokoje přizpůsobené pro tělesně postižené (na potvrzení).

Standardní pokoj (cca 25 m²) - pro max. 3 osoby, výhled na okolí hotelu.

Standardní pokoj s výhledem na moře (cca 25 m²) - pro max. 3 osoby, výhled může být částečný.

Pokoje ve vyšších patrech (cca 25 m²) - pro max. 3 osoby, pokoje umístěné v patrech 9 -11, župan a papuče v pokoji, hamam a sauna v ceně).

Strava
Snídaně (7:00 -10:30) formou bufetu. Večeře (18:30-21:30) formou bufetu za příplatek.

Sport a zábava
Ve večerních hodinách živá hudba. V ceně: krytý bazén, tělocvična. Za poplatek: sauna a hammam (5 Eur/osoba), ošetření obličeje a těla.

Internet
V celém hotelu je Wi-Fi zdarma.

Místní kategorie
****

Náš názor
Hotel Baia Azul byl renovován v roce 2016 a je vkusně a moderně zařízen. Ze sluneční terasy nabízí krásný výhled na Atlantik a na město Funchal. Hosté si vysoce cení čistotu, servis a jídlo. Hotel Baia Azul má výhodné umístění u oceánu - cca 250 metrů od oceánské promenády a pláže Ponta Gorda. Hotel poskytuje bezplatnou kyvadlovou dopravu do centra města Funchal.

Popis stravování

Snídaně

Popis ubytování

ProgramDen první
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu transfer do vybraného hotelu.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední
Snídaně. Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.CenaZákladní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel). 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu a další osobní výdaje. 

Název zájezdu v polském jazyce: Madera wypoczynek

Důležité! Přečtěte si aktuální informace o Covid-19 a cestování a podmínky vstupu na Madeiru!Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.