Duas Torres

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Portugalsko
Název ubytování Duas Torres
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 19 781 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Tento hotel Duas Torres prošel rekonstrukcí v roce 2014. Nachází se na jihu Madeiry cca 3,5 km od historického centra Funchalu, v hotelové čtvrti Lido. V okolí jsou bary, kavárny, restaurace, obchody a četná vyhlídková místa. Naproti hotelu se nachází moderní nákupní centrum Forum Madeira. Pobřežní promenáda je​cca 400 m od hotelu. Letiště Funchal je vzdáleno cca 23 km. 

Pláž
Malá skalnatá pláž se nachází cca 450 m od hotelu Duas Torres. Chybí plážový servis.

Cca 1 km od hotelu, u oceánu se nachází aquacentrum Ponta Gorda Bathing Complex (je oceněn Modrou vlajkou, vstupné cca 5,5 EUR/dospělá osoba, slevy pro děti, lehátka a slunečníky za cca 5 EUR/set, mimo jiné: bazén, brouzdaliště, v bazénech slaná voda, přístup k oceánu, šatny, více informací na http://www.visitfunchal.pt/en/things-to-experience/enjoy-the-sea/beaches- and-seaside -bathing-komplexy/572-ponta-gorda-po% C3% A7as-do-governador-swimming-complex.html

Vybavení
Recepce, lobby, restaurace a'la carte, bar, parkoviště, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, bazén s oddělenou mělčí částí, vířivka, solárium, prádelna (za poplatek), knihovna, parkoviště. 

Pokoje
Hotel Duas Torres má 88 pokojů v 11podlažní budově. Všechny jsou komfortně zařízené. Pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha, vysoušeč vlasů), obývacím pokojem, ložnicí, kuchyňským koutem (lednice, mikrovlnná trouba, toustovač a kávovar za příplatek cca 1 EUR/den), TV, telefonem, trezorem (za poplatek cca 1 EUR/den) a balkonem (balkónový nábytek).

Standardní pokoj (o rozloze cca 37 m²). Za příplatek pokoje s bočním nebo čelním výhledem na oceán.

Pokoj typu Suite (o rozloze cca 37 m²). Pokoje v horních patrech.

Strava
Stravování vlastní. Za příplatek snídaně nebo snídaně a večeře. Nápoje k večeři za příplatek. 

Sport a zábava
Hotel Duas Torres organizuje denní a večerní animace pro děti i dospělé. Za poplatek: tenisový kurt (cca 9 EUR/hod.). 

Internet
V hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
***

Webové stránky
https://www.duastorres.pt/

Náš názor
Pěkná bazénová zóna a komfortní pokoje nejsou jedinými výhodami tohoto hotelu. Pohodlné umístění nedaleko pláže, vyhlídkových míst a zábavy typické pro prázdninová letoviska. Doporučujeme všem!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Popis stravování

Bez stravy

Popis ubytování

ProgramDen první
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu transfer do vybraného hotelu.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední
Snídaně. Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.CenaZákladní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel). 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu a další osobní výdaje. 

Důležité! Přečtěte si aktuální informace o Covid-19 a cestování a podmínky vstupu na Madeiru!

Název zájezdu v polském jazyce: Madera wypoczyneTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.