Four Views Baia

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Portugalsko, Funchal
Název ubytování Four Views Baia
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 18 097 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Hotel Four Views Baia má skvělou polohu nedaleko centra Lido - hlavní turistické oblasti ve Funchalu, na kopci, ze kterého lze obdivovat nádherný záliv a nedaleké hory. Byl otevřen v roce 2009. Vkusný a moderní hotel Four Views Baia v sobě spojuje jak možnost prožití klidné dovolené, tak i díky své výhodné poloze možnost využití všech atrakcí letoviska. Obchodní centrum Funchalu s mnoha obchody a restauracemi je vzdáleno asi 1 km od hotelu Four Views Baia. Zastávka městské autobusové dopravy je vzdálena asi 200 m. Letiště v Santa Cruz je asi 22 km od hotelu Four Views Baia.

Pláž
V oblasti Funchal se nachází několik oblázkových pláží - nejbližší z nich je vzdálena asi 1300 m od hotelu Four Views Baia. Asi 2 km od hotelu je na strmém břehu uměle vytvořené koupaliště Ponta Garda s bazény s mořskou vodou, které jsou obklopeny terasami (vstupné cca 5 EUR/den), pro děti skluzavka.

Vybavení
24 hodinová recepce, prostorné a elegantní lobby, 5 výtahů, 2 bazény s panoramatickým výhledem, brouzdaliště, bufetová hlavní restaurace Bay View, bar Woogie Boogie, bar u bazénu, obchod se suvenýry.

Pokoje
Hotel Four Views Baia nabízí více než 230 komfortních a moderně zařízených dvoulůžkových pokojů rozmístěných v 9podlažní budově, standardní s výhledem na okolní hornatý terén nebo o něco dražší s panoramatickým výhledem na Atlantik. (Možnost přistýlky pro 1 dítě v pokojích s výhledem na hory). Pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha, WC, vysoušeč vlasů), satelitním TV, telefonem, klimatizací a balkonem; za příplatek: mini bar a trezor. Postýlka pro dítě do 2 let - zdarma.

Strava
Snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu (převážně středomořská kuchyně). Je zde možnost příplatku do programu Full Board: snídaně, obědy a večeře (v rezervačním systému). V restauraci jsou k dispozici dětské židle.

Sport a zábava
Venkovní a vnitřní bazén (ve wellness centru). Lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma. Navíc je k dispozici herna se stolním tenisem a stolním fotbalem, plně vybavená posilovna a wellness centrum (za příplatek). Ve večerních hodinách hotel organizuje animační program.

Internet
V areálu hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Jiné
www.fourviewshotels.com

Náš názor
Velmi dobrá poloha hotelu Four Views Baia, vkusně zařízené interiéry, nádherný výhled na Atlantický oceán a hornaté okolí, díky čemuž zůstane tento pobyt dlouho v paměti. Doporučujeme zejména pro páry.

Popis stravování

Snídaně

Popis ubytování

ProgramDen první
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu transfer do vybraného hotelu.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední
Snídaně. Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.CenaZákladní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel). 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu a další osobní výdaje. 

Název zájezdu v polském jazyce: Madera wypoczynek

Důležité! Přečtěte si aktuální informace o Covid-19 a cestování a podmínky vstupu na Madeiru!Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.