Golden Residence

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Portugalsko, Funchal
Název ubytování Golden Residence
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 19 345 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Hotel Golden Residence byl postaven v roce 2007. Nachází se v hotelové čtvrti Lido, cca 3 km od centra města. Restaurace, bary a supermarket cca 250 m od hotelu Golden Residence. Zastávka veřejné dopravy u hotelu. Na letiště cca 25 km.

Pláž
Praia Formosa - skalnatá dlouhá pláž cca 700 m od hotelu Golden Residence.
Cca 1 km od hotelu se nachází Ponta Gorda Bathing Complex u oceánu (oceněn Modrou vlajkou, vstupní poplatek cca 5,5 EUR/dospělý, slevy pro děti, lehátka a slunečníky za poplatek cca 5 EUR za komplet, mimo jiné je na místě: bazén, dětské brouzdaliště, slaná voda v bazénech, přístup k oceánu, šatny, více informací na  http://www.visitfunchal.pt/en/things-to-experience/enjoy-the-sea/beaches-and-seaside-bathing-complexes/572-ponta-gorda-po%C3%A7as-do-governador-swimming-complex.html

Vybavení
Recepce, lobby, výtahy, obchod, restaurace (hlavní a à la carte), 3 bary, sluneční terasa s bazénem (sladká voda), lehátka a slunečníky, konferenční místnosti. Za poplatek: péče o děti, pokojová služba, praní, žehlení, garáž. Hotel Golden Residence poskytuje u bazénu osušky. Hotel Golden Residence je přizpůsoben pro tělesně postižené.

Pokoje
Hotel Golden Residence nabízí ubytování ve 172 různých typech pokojů umístěných ve třech budovách (C - budova s bazénem nad oceánem, budovy A a B - na druhé straně ulice), všechny pokoje jsou klimatizované, s koupelnou (vysoušeč vlasů, koupelová kosmetika), TV sat, telefon, malá lednička (zdarma), trezor (za poplatek cca 1,5 EUR/den) a balkon. Dětská postýlka pro děti do 2 let zdarma.

Standardní pokoj s bočním výhledem na moře (cca 34 m²) - pro max. 2 osoby, pokoje v budově C.

Suite (cca 55 m²) - pro max. 3 osoby, výhled do okolí, oddělená ložnice a obývací pokoj, pokoje v budově A. V této kategorii jsou k dispozici pokoje pro tělesně postižené (pokoje na potvrzení).

Suite s bočním výhledem na moře (cca 55 m²) - pro max. 3 osoby, výhled do krajiny, oddělená ložnice a obývací pokoj, pokoje v budově A. V této kategorii jsou k dispozici pokoje pro tělesně postižené (pokoje na potvrzení).

Apartmán s bočním výhledem na moře (cca 65 m²) - pro max. 4 osoby, oddělená ložnice a obývací pokoj (oddělené posuvnými dveřmi), rozkládací pohovka nebo přistýlky, kuchyňský kout (mikrovlnná trouba, varná deska, nádobí pro přípravu a podávání jídel), pokoje v budově B. V této kategorii jsou k dispozici pokoje pro tělesně postižené (pokoje na potvrzení).

Apartmán s výhledem na moře (cca 65 m²) - pro max. 4 osoby, oddělená ložnice a obývací pokoj (oddělené posuvnými dveřmi),rozkládací pohovka nebo přistýlky, kuchyňský kout (mikrovlnná trouba, varná deska, nádobí pro přípravu a podávání jídel), pokoje v budově B. V této kategorii jsou k dispozici pokoje pro tělesně postižené

Strava
Snídaně (7:30-10:30) a večeře (19:00-22:00) ve formě bufetu. Možnost doplatku za obědy (12:30-14:30) podávané a la carte. Možnost dokoupení nápojů k polopenzi (HB Plus) - na osobu ½ lahve vína a voda nebo 2 piva a voda.

Sport a zábava
Živá hudba 2krát týdně. Zdarma: krytý bazén, posilovna a fitness centrum. Za poplatek: billiard, wellness centrum (sauna, vířivka, turecká lázeň, hammam, masáže).

Internet
V celém hotelu je dostupné Wi-Fi zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
https://www.goldenresidence.pt/

Náš názor
Hotel Golden Residence má malebnou polohu na útesu a velmi pěknou vstupní halu a bazén. Sluneční terasa nabízí krásný výhled na oceán a poušť IIhas. Hotel Golden Residence se vyznačuje komfortními a prostornými pokoji (také se samostatnou ložnicí). Cca 5 km od hotelu Golden Residence se nachází okouzlující město Camara de Lobos.

Popis stravování

Polopenze

Popis ubytování

ProgramDen první
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu transfer do vybraného hotelu.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední
Snídaně. Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.CenaZákladní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel). 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu a další osobní výdaje. 

Název zájezdu v polském jazyce: Madera wypoczynek

Důležité! Přečtěte si aktuální informace o Covid-19 a cestování a podmínky vstupu na Madeiru!Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.