Hotel Dom Pedro Garajau

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Portugalsko, Madeira, Garajau
Ubytování Hotel Dom Pedro Garajau
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 18 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Stravování: snídaně formou kontinentálního bufetu – pokoje (káva, mléko, čaj, 2 druhy chleba, 2 druhy jamu, med, šunka, sýr, ovoce a 2 druhy džusů). Možnost dokoupení polopenze formou bufetu.

Popis ubytování

Poloha:hotel se nachází v klidné oblasti malebné vesničky Garajau, která leží asi 8 km od hl. města Funchal. V bezprostřední blízkosti hotelu je supermarket, obchody a restaurace. Nejbližší oblázková pláž je vzdálena asi 2 km od hotelu a je z parkoviště dostupná lanovkou nebo pěšky. Letiště ve Funchalu je asi 12 km od hotelu.Ubytování:hotel nabízí ubytování ve dvoulůžkových studiích a apartmánech s oddělenou ložnicí (až pro 4 os.) a v jednoduše zařízených dvoulůžkových pokojích. Pokoje mají koupelnu (sprcha, toaleta), telefon, sat. TV, sejf (za poplatek) a balkón s výhledem do zahrady nebo na moře (za příplatek). Studia a apartmány mají navíc kuchyňský kout.Vybavení a služby hotelu:restaurace, lobby bar a bar u bazénu, mini market, čistírna, 2 venkovní bazény s dětskou sekcí a lehátky se slunečníky zdarma, krytý vyhřívaný bazén, dětský klub, internetový koutek, půjčovna aut.Sport a zábava:travnaté hřiště na volejbal, badminton, stolní tenis.Vzdálenosti:pláž: cca 2 km
centrum Garajau: 0 m
Funchal: cca 8 km

Popis lokality ubytování

Základní informace o destinaci:Madeira se řadí mezi celoročně navštěvované desti nace. K její oblíbenosti napomáhá mírné podnebí, které na ostrově panuje. Nabízí neuvěřitelné přírodní scenérie, vysoké hory, pláže s černým sopečným pískem a vynikající madeirskou kuchyni. Abyste mohli ostrov lépe poznat, vydejte se s programem Fly drive napříč celým ostrovem, případně využijte jeden z našich poznávacích zájezdů s pobytem u moře – Květinové slavnosti , Atlantický festival ohňostrojů nebo Slavnosti vína.
Souostroví bylo objeveno během první vlny velkých portugalských zámořských objevů. Expedice vypravená princem Jindřichem Mořeplavcem v roce 1419 se vylodila na pobřeží ostrova Porto Santo a později na Madeiře. Koncem 15. století byly ostrovy začleněny pod portugalskou korunu. Koncem 19. století se ostrov stal oblíbenou zimní destinací Evropanů ze severu kontinentu. Zahájením pravidelné letecké dopravy v roce 1964 bylo kouzlo ostrova zpřístupněno i zbytku světa.
Pokud máte v úmyslu opravdu poznat Madeiru, vystoupejte na vrcholek jedné z hor sahajích do nadmořské výšky téměř 1900 m a užívejte si fantastické výhledy nebo se vydejte na výlety po turisti ckých cestách podél levád. Jsou to bývalé zavlažovací kanály, jejichž celková délka přesahuje 1400 km. Načerpejte energii z kosmopolitního prostředí malebných uliček Funchalu a kupte si pár suvenýrů, např. proslulé výšivky, madeirské víno, výrobky z proutí nebo úžasné květiny. Pro aktivní návštěvníky je zde příležitost k potápění, surfování, canyoningu, windsurfingu nebo jízdě na vodních skútrech.
Lze se také vypravit na druhý největší ostrov souostroví na Porto Santo, vzdálený 40 km od Madeiry, tak odlišný od ní, avšak stejně atrakti vní. Tento rajský ostrov se pyšní 9 km dlouhou pláží s jemným zlatým pískem s průzračnou vodou a klidným mořem.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.