Hotel Roca Mar - Funchal, Portugalsko

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Portugalsko, Madeira
Ubytování Hotel Roca Mar - Funchal
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 26 760 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Hotel Roca Mar - deset minut jízdy autem od města Funchal, hlavního města Madeiry. Hotel stojí na skále, která hraničí s „mořskou přírodní rezervací“ Garajau, jež se nachází v nejklidnější části Caniço de Baixo, kde si můžete užít nejkrásnější výhledy na oceán a strávit příjemnou dovolenou.
Ve všední dny hotel zabezpečuje dopravu mezi hotelem a centrem Funchalu!
Vybavení: recepce, bankomat, Bar Restaurant s velkou terasou specializovanou na mořská jídla a nabídkou mezinárodní a regionální kuchyně. Relaxaci, zábavu nebo živou hudbu si můžete užít v Rocky Bar, venkovní bazén s mořskou vodou a přímým přístupem k moři, vnitřní bazén, lehátka a slunečníky, jacuzzi, hlídání dětí (na vyžádání), parkování, wifi. Hosté hotelu mohou využívat také veškeré zařízení sousedního hotelu Rocamar a hotelu Royal Orchid (přírodní bazén se slanou vodou, krytý, vyhřívaný a sladkovodní venkovní bazén, Wellness & Fitness Nautilus s několika prameny, fitness kurzy, sauna, vířivka , Turecké lázně a masáže (nutná rezervace).

Ubytování: 99 pokojů pohodlných pokojů, zařízené v moderním, jednoduchém a funkčním stylu s balkonem nebo terasou a klimatizací.
Všechny pokoje jsou nekuřácké!
Domácí zvířata nejsou povolena.

Aktivity:
Potápěčské centrum Atalaiav blízkosti přírodního parku, vedle rezervace Garajau (možnost individuálního potápění). Možnost pronájmu aut a kol.
Služby:
Wifi v celém hotelu zdarma.
Parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)
Zájezd je určen pro individuální turisty.
Termín zájezdu je možné přizpůsobit požadavku klienta.
Konečná cena zájezdu se může od uvedené ceny lišit z důvodu průběžných změn cen letenek. CK si proto vyhrazuje právo změny konečné ceny zájezdu.Popis dopravy:
pravidelná přímá linka Praha-Madeira-Praha, incl.let. poplatky a taxy

Popis stravování

-snídaně formou bohatých bufetových stolů -večeře formou bohatých bufetových stolů

Popis ubytování

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou (s vanou nebo sprchou), vysoušečem vlasů, balkonem nebo terasou, telefonem, satelitní TV, trezorem (za poplatek), klimatizací a minibarem.

check in: od 14:00 hod.
check out: do 12:00 hod.Tip z okolí
Na Madeiru táhnou návštěvníky záplavy květů - a hlavně levády, stezky podle závlahových kanálů Obří botanická zahrada uprostřed oceánu, to je Madeira. Na ostrov se nejezdí za koupáním, i když se také dá, ale není tu mnoho příležitosti užít volné moře. Madeira láká levádami. Cestami podle zavlažovací kanálů, přivádějících vodu z vrcholů do úrodných údolí. Pro Portugalce je stavěli otroci.... Novinky.cz

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.