Hotel Turim Santa Maria

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Portugalsko, Madeira, Funchal
Ubytování Hotel Turim Santa Maria
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 22 190 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Stravování: Snídaně formou bufetu (7:30-10:30). Možnost dokoupení večeří (a la carte). K dispozici jsou vegetariánská a bezlepková jídla.

Popis ubytování

Poloha:Turim Santa Maria Hotel byl postaven v roce 2019 a se nachází cca 500 m od centra města Funchal. Cca 300 m od hotelu se nachází zastávka veřejné dopravy. Nejbližší supermarkety, bary a restaurace se nacházejí 300 m od hotelu. Autobus nemá možnost příjezdu až k hotelu, zastavuje cca 150 m od hotelu (je zapotřebí si přenést zavazadla). Letiště je vzdáleno od hotelu cca 25 km.Ubytování:Hotel Turim Santa Maria Hotel nabízí 92 pokojů různých typů v 7patrové budově. Všechny klimatizované pokoje mají vlastní koupelnu (vysoušeč vlasů), TV-sat, telefony, příslušenství pro přípravu čaje a kávy, minibar (za poplatek), trezor (zdarma) a balkon.Vybavení a služby hotelu:Recepce, lobby, výtahy, restaurace, 2 bary, malá střešní sluneční terasa s bazénem a lehátkami. Osušky k bazénu jsou k dispozici.
Za poplatek: pokojová služba, parkování, prádelna.Sport a zábava:V celém hotelu je Wi-Fi zdarma.Vzdálenosti:Skalnatá pláž Praia do Almirante se nachází cca 750 m.

Popis lokality ubytování

Základní informace o destinaci:Madeira se řadí mezi celoročně navštěvované desti nace. K její oblíbenosti napomáhá mírné podnebí, které na ostrově panuje. Nabízí neuvěřitelné přírodní scenérie, vysoké hory, pláže s černým sopečným pískem a vynikající madeirskou kuchyni. Abyste mohli ostrov lépe poznat, vydejte se s programem Fly drive napříč celým ostrovem, případně využijte jeden z našich poznávacích zájezdů s pobytem u moře – Květinové slavnosti , Atlantický festival ohňostrojů nebo Slavnosti vína.
Souostroví bylo objeveno během první vlny velkých portugalských zámořských objevů. Expedice vypravená princem Jindřichem Mořeplavcem v roce 1419 se vylodila na pobřeží ostrova Porto Santo a později na Madeiře. Koncem 15. století byly ostrovy začleněny pod portugalskou korunu. Koncem 19. století se ostrov stal oblíbenou zimní destinací Evropanů ze severu kontinentu. Zahájením pravidelné letecké dopravy v roce 1964 bylo kouzlo ostrova zpřístupněno i zbytku světa.
Pokud máte v úmyslu opravdu poznat Madeiru, vystoupejte na vrcholek jedné z hor sahajích do nadmořské výšky téměř 1900 m a užívejte si fantastické výhledy nebo se vydejte na výlety po turisti ckých cestách podél levád. Jsou to bývalé zavlažovací kanály, jejichž celková délka přesahuje 1400 km. Načerpejte energii z kosmopolitního prostředí malebných uliček Funchalu a kupte si pár suvenýrů, např. proslulé výšivky, madeirské víno, výrobky z proutí nebo úžasné květiny. Pro aktivní návštěvníky je zde příležitost k potápění, surfování, canyoningu, windsurfingu nebo jízdě na vodních skútrech.
Lze se také vypravit na druhý největší ostrov souostroví na Porto Santo, vzdálený 40 km od Madeiry, tak odlišný od ní, avšak stejně atrakti vní. Tento rajský ostrov se pyšní 9 km dlouhou pláží s jemným zlatým pískem s průzračnou vodou a klidným mořem.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.