Madeira - horská turistika

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Portugalsko
Typ ubytování Hotel chata nebo ubytovna
Druh zájezdu Aktivní, na hory - turistika
Cena za osobu celkem od 33 000 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Perla Atlantiku, ostrov věčného jara (Portugalsko)

Program zájezdu

7. den

Odpočinkový den ve Funchalu, prohlídka centra, procházka krásnými parky, návštěva botanické zahrady, nebo zážitková jízda na typických proutěných saních ve čtvrti Monte.

8. den

Hřebenová túra z horského sedla Encumeada (1007 m) na vrchol Pico do Jorge (1691 m). (7 hod, ↑1100 m, ↓1100 m)

9. den

Krásnou levádou Levada Nova u Ponta do Sol s několika romantickými vodopády a levádou Levada de Moinho zpět ke kostelíku Igreja da Lombada (5 hod, ↑300 m, ↓300 m). Zastávka auty na známé prosklené vyhlídce nad útesem Cabo Girao (589 m) s výhledy na městečko Câmara de Lobos a za ním Funchal.

10. den

Okružní cestou z městečka Ribeiro Frío s pstruží farmou na vyhlídku Balcões s úžasnými výhledy na nejvyšší hory Madeiry, levádou s vavřínovým lesem zpět. (6 hod, ↑300 m, ↓300 m)

11. den

Program tohoto dne je variabilní. Rozloučení s Funchalem a procházka městem, po cestě na letiště možná zastávka u Garajau a útesu se sochou Ježíše Krista Cristo Rei, podobné jako v Rio de Janeiro, s krásnými výhledy. Podle času možnost sjet lanovkou dolů k moři na oblázkovou pláž s možností posledního koupání. Odlet z Funchalu do Prahy.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.