Poznejte Lisabon a okolí

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Portugalsko, Lisabon
Název ubytování Poznejte Lisabon a okolí
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 16 180 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Program zájezdu

Vybavení a služby ubytování

Přílet do Lisabon. Přivítání partnerskou CK a následný transfer na hotel Roma*** nebo podobný. Zbytek dne volno.

2. den

Snídaně na hotelu. Odjezd do čtvrti Belém, kde uvidíte místní monumenty z dob zlaté éry objevitelů: Belémská věž, památník objevitelů, klášter Jerónimos. Dále návštěva národního muzea Coaches (muzeum kočárů). Poté se pokračuje do staré části Lisabonu - Alfama, která je známá bílými domy, labyrinty ulic a dvorky. Návrat na hotel. Odpoledne volno.

3. den

Snídaně na hotelu. Odjezd do města Sintra, které je zapsáno na seznamu UNESCO a návštěva paláce Pena. Pokud to počasí dovolí, zastavíte se i na nejzápadnějším místě Evropy - Cabo de Roca. Následuje cesta do města Cascais, města Estoril (zde dostal spisovatel Ian Fleming nápad na vytvoření postavy Jamese Bonda) vč. zahrad největšího casina v Evropě. Návrat na hotel.

4. den

Snídaně na hotelu. Odjezd na letiště a odlet zpět domů.Tip z okolí
Lisabon s plným žaludkem a úsměvem na rtech Portugalci mají přísloví, že smutek dluhy neplatí. Zakořeněné je v nich stejně jako láska k lahodnému jídlu a dobrému vínu. Zemi národu, který má touhu po objevování v DNA, je nejlepší začít poznávat právě v hlavním městě, kde se na většinu míst dostanete bez potíží pěšmo. A kde jinde začít než v umělecké čtvrti Alfama. Najdete zde působivý street art inspirovaný národním hudebním stylem fado, a hlavně vyhlídku svaté Lucie s dechberoucím lisabonským panoramatem.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.