Savoy Next

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Portugalsko, Madeira
Název ubytování Savoy Next
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 20 329 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Městský hotel Savoy Next (zrenovovaný v roce 2020) se nachází cca 600 m od centra města. V okolí jsou bary, restaurace a supermarket. Zastávka veřejné autobusové dopravy je u hotelu. Letiště je vzdáleno cca 25 km. 

Pláž
Hotel má sluneční terasu se vstupem do oceánu - podrobnosti v části „Vybavení“.
Cca 1,7 km od hotelu, u pláže Lido (oblázkové) se nachází Lido Bathing Complex (oceněný Modrou vlajkou, vstup za poplatek cca 5,5 EUR/dospělý, slevy pro děti, lehátka a slunečníky - za poplatek cca 5 EUR/set), na místě mimo jiné: bazén, brouzdaliště s pirátskou lodí (v bazénech slaná voda), přístup do oceánu, převlékací kabiny, více informací na http://www.visitfunchal.pt/en/things-to-experience/enjoy-the-sea/beaches-and-seaside-bathing-complexes/item/571-lido-bathing-complex.html).

Vybavení
Recepce, lobby, výtahy, restaurace, bary, konferenční místnost. Za poplatek: pokojová služba, prádelna a žehlící místnost, parkoviště, půjčovna aut a kol. Hotel poskytuje plážové osušky (záloha). Hotel má 2 části se slunečními terasami - jednu v hlavní budově na střeše - bazén se slanou vodou, lehátka a slunečníky; druhou na opačné straně cesty (přechod mostem) - u břehu oceánu, bazén se slanou vodou, lehátka a slunečníky a plošina pro sestup do oceánu.  

Strava
Stravování vlastní. Za příplatek: snídaně (formou bufetu) nebo snídaně a večeře (formou bufetu) nebo snídaně, obědy a večeře (snídaně a večeře formou bufetu, večeře a'la carte). 

Sport a zábava
Animace pro dospělé cca 4x týdně. Wellness za poplatek: posilovna, sauna, vířivka, masáže, solárium, parní a turecké lázně. 

Internet
V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu (možnost poplatku).

Místní kategorie
****
 
Webové stránky
https://hotelnext.pt/

Náš názor
Hotel Savoy Next byl zrekonstruován v roce 2020 a patří hotelovému řetězci Savoy Signature. Je ideální volbou pro ty, kteří si cení vysoký standard ubytování a moderní design. Přímý přístup k oceánu z jedné ze slunečních teras je také nepochybně velkou výhodou a svědčí o perfektní poloze. Hotel se nachází v příjemné pěší vzdálenosti od okouzlujícího starého města a přístavu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Popis stravování

Bez stravy

Popis ubytování

ProgramDen první
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu transfer do vybraného hotelu.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední
Snídaně. Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.CenaZákladní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel). 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu a další osobní výdaje. 

Název zájezdu v polském jazyce: Madera wypoczynek

Důležité! Přečtěte si aktuální informace o Covid-19 a cestování a podmínky vstupu na Madeiru!

Vzhledem k onemocnění COVID-19 mohou být některé hotelové atrakce/služby časově omezeny a/nebo nemusí být nabízeny. VízaPlně očkované osoby:
Od 1. července jsou osoby plně očkované proti Covid-19 s certifikátem EU COVID osvobozeny od povinnosti testování na přítomnost SARS-CoV-2, pokud od úplného očkování (druhé dávky nebo první dávky, v případě jednodávkové vakcíny) uplynulo nejméně 14 dní.

Osoby, které prodělaly covid:
Osoby, které prodělaly covid s certifikátem EU COVID jsou rovněž osvobozeny od povinnosti testování, pokud od provedení testu s pozitivním výsledkem uplynulo alespoň 11 dní, ale ne více než 180 dní.

Neočkované osoby:
Musí se prokázat negativním testem na Covid. Lze se nechat testovat (na úkor madeirské vlády) na letišti ve Funchalu. Přitom povinnost předložit negativní výsledek testu se nevztahuje na děti do 12 let. Výsledek testu musí být předložen v angličtině. Jsou akceptovány testy PCR provedené nejdříve 72 hodin před příletem.  

Každý turista před odletem:  
Musí vyplnit online formulář, který je k dispozici na https://madeirasafe.com/#/login. Před cestou do Portugalska byste měli vyplnit formulář veřejného zdraví. Upozornění! Formulář je osobní a každá osoba musí mít svůj vlastní formulář, to platí také pro děti do 18 let.



Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
Na Madeiru táhnou návštěvníky záplavy květů - a hlavně levády, stezky podle závlahových kanálů Obří botanická zahrada uprostřed oceánu, to je Madeira. Na ostrov se nejezdí za koupáním, i když se také dá, ale není tu mnoho příležitosti užít volné moře. Madeira láká levádami. Cestami podle zavlažovací kanálů, přivádějících vodu z vrcholů do úrodných údolí. Pro Portugalce je stavěli otroci.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.