Savoy Next

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Portugalsko, Madeira
Název ubytování Savoy Next
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 19 748 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Městský hotel Savoy Next (zrenovovaný v roce 2020) se nachází cca 600 m od centra města. V okolí jsou bary, restaurace a supermarket. Zastávka veřejné autobusové dopravy je u hotelu. Letiště je vzdáleno cca 25 km. 

Pláž
Hotel má sluneční terasu se vstupem do oceánu - podrobnosti v části „Vybavení“.
Cca 1,7 km od hotelu, u pláže Lido (oblázkové) se nachází Lido Bathing Complex (oceněný Modrou vlajkou, vstup za poplatek cca 5,5 EUR/dospělý, slevy pro děti, lehátka a slunečníky - za poplatek cca 5 EUR/set), na místě mimo jiné: bazén, brouzdaliště s pirátskou lodí (v bazénech slaná voda), přístup do oceánu, převlékací kabiny, více informací na http://www.visitfunchal.pt/en/things-to-experience/enjoy-the-sea/beaches-and-seaside-bathing-complexes/item/571-lido-bathing-complex.html).

Vybavení
Recepce, lobby, výtahy, restaurace, bary, konferenční místnost. Za poplatek: pokojová služba, prádelna a žehlící místnost, parkoviště, půjčovna aut a kol. Hotel poskytuje plážové osušky (záloha). Hotel má 2 části se slunečními terasami - jednu v hlavní budově na střeše - bazén se slanou vodou, lehátka a slunečníky; druhou na opačné straně cesty (přechod mostem) - u břehu oceánu, bazén se slanou vodou, lehátka a slunečníky a plošina pro sestup do oceánu.  

Strava
Stravování vlastní. Za příplatek: snídaně (formou bufetu) nebo snídaně a večeře (formou bufetu) nebo snídaně, obědy a večeře (snídaně a večeře formou bufetu, večeře a'la carte). 

Sport a zábava
Animace pro dospělé cca 4x týdně. Wellness za poplatek: posilovna, sauna, vířivka, masáže, solárium, parní a turecké lázně. 

Internet
V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu (možnost poplatku).

Místní kategorie
****
 
Webové stránky
https://hotelnext.pt/

Náš názor
Hotel Savoy Next byl zrekonstruován v roce 2020 a patří hotelovému řetězci Savoy Signature. Je ideální volbou pro ty, kteří si cení vysoký standard ubytování a moderní design. Přímý přístup k oceánu z jedné ze slunečních teras je také nepochybně velkou výhodou a svědčí o perfektní poloze. Hotel se nachází v příjemné pěší vzdálenosti od okouzlujícího starého města a přístavu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Popis stravování

Bez stravy

Popis ubytování

ProgramDen první
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu transfer do vybraného hotelu.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední
Snídaně. Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.CenaZákladní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel). 

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu a další osobní výdaje. 

Důležité! Přečtěte si aktuální informace o Covid-19 a cestování a podmínky vstupu na Madeiru!

Název zájezdu v polském jazyce: Madera wypoczyneTipy na výlet v okolí

Tip z okolí
Na Madeiru táhnou návštěvníky záplavy květů - a hlavně levády, stezky podle závlahových kanálů Obří botanická zahrada uprostřed oceánu, to je Madeira. Na ostrov se nejezdí za koupáním, i když se také dá, ale není tu mnoho příležitosti užít volné moře. Madeira láká levádami. Cestami podle zavlažovací kanálů, přivádějících vodu z vrcholů do úrodných údolí. Pro Portugalce je stavěli otroci.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.